KORFBALCLUB Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag; K.C.H.B. I R.K.S.V. A R.K.S.V. G R.K.S.V. asp. 1 R.K.S.V. I Olympia A M.K. V. A R.K.Z.S.V. 1 2 - 1 3-0 5-0 2 - 1 Do te spelen wedstrijden voor a,s. zaterdag zijns R.K.S.V. A - L.O.S. A Aanvang 4 uur Fiducia A - R.K.S.V. C Aanvang 4 uur Vertrek 3#30 uur R.K.S.V. B - Blue Stars B Aanvang 3 uur Be opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgts R.K.S.V. A I, van der Leeuw A. Janssen R. Janssen M. Poels R.K. S, V, C I. van Ass L. Keysers C. Arts E. Yogels M. Hellegers M. KI omp A. Philipsen van Lijck Mo Stiphout Y/. Lemmen Th. Custers L. Janssen E. van Haperen N. Peeters M. Swinkels H. van der Leeuw E. Claessens M. Sv/inkels L, Heidens R.K.S.V. B Tr. Stevens C. van Ass LL Arts T. Arts Jvan der Leeuw R. Uil1ems A. Keysers D. Hendriks L. van Asten II. Lemmen Tr, Claessens M. Stevens Lc te spelen wedstrijd voor a.s. zondag is: ERICA I - R.K.S.V. I Aanvang 12 uur. De opstelling wordt a.s. vrijdag op de training bekend gemaakt. Voor Allerheiligen hebben wij een voorraad mooie potchrysanten, graf takken en kransen. J.Verlinden, Heidsepeclweg 24. van GASSELEnKaBé - Super. Vers uit de bakkerij: 4 Appercaree's, 93 cent. Aanbevelend Jan van Gassel. Te koop: enkele populieren en Ligus- trumheg, lederen bromfiets-damesjasje met bijpassende pantalon en handschoe nen maat 38-40, en suóde damesjasje donkerbruin, maat 40, zo goed als nieuw. H. Philipsen-Smits, Puttenweg 17 b. Tijdens de show geven wij van Maandag 4 t/m zaterdag 9 November, zowel in de winkel als s1 avonds in de zaal-i- DUBBEL GELDZEGELS op onze artikelen, behalve op de voor- deelaanbiedingeny laarzen en pantoffels. Fred van Dierendonck, tel. 388.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 5