KORFBALCLUB. Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag en zondag; 8-0 14-0 1 - 0 1 - 1 de Korf A R.K.S.V. B R.K.S.V. asp. 1 R.K.S.V. I R.K.S.V. A M.K.V. A The Blue Stars 1 D.O.T. 2 Be te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn Fiducia A - R.K.S«,V. B R.K.S.V. C de Groentjes asp, 1 The Blue Stars B R.K.S.V. asp. 1 Be opstellingen van deze wedstrijden zijn als volgt R.K.S.Y. B Aanval Middenvak T. Arts Tr. Stevens C. van Ass Arts J. van der Leeuw R. Villems A. Keysers i). Hendriks Aanvang 4 uur Vertrek 3-15 uur Aanvang 4 uur Aanvang 4 uur Vertrek 3«15 uur Verdediging L. van Asten Tr. Claessens M. Lemmen M. Stevens Res.; R. Janssen. Scheidsrechter; Jeanne Swinkels. R.K.S.V. C LKeysers I, van Ass C, Arts E. Vogels Thea Custers A. Janssen M. Stiphout G. van Bijck E, Claessens H. van der Leeuw L. Janssen E. van Haperen Res.; I, van der Leeuw Scheidsrechters L, Vergeldt en I. Stevens (tevens veld klaarmaken) R.K.S.V. asn. 1, Aanval Verdediging L. van Ooi I. Claessens T. Claessens Fr. Rooyakkers Res.H. Crienen Scheidsrechter; Gerry Keysers. M. Swinkels USanders M. Baltissen Hendriks zondag is; The Blue Stars Be te spelen wedstrijd voor a.s R.K.S.V. I - Be opstelling is als volgt; M. Stiphout G. Keysers I. Stevens Tr. van der Leeuw Wo Arts B. Hendriks M. van der Leeuw C. van Ass Res.; F. Heidens Willen jullie er allemaal voor zorgen, dat je één kwartier voor de aanvang van de wedstrijd aanwezig hent. Ook diegenen, die a.s. de wedstrijd moeten spelen! Aanvang 12 uur M. Jenneskens J. Swinkels Lo van Asten L. Vergeldt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 4