KO:k?I3,J»GI>U3. Uitslagen van -ne gespeelde wedstrijden van zaterdag en zondags R.K.S.V. A - MARIJK J A 0-0 R.K.SV. B - D.O.T. B 4-0 OLYiJPIi-i 0 - R.K.S.V. C 2-0 R.K.S.V. I - SPI GA I 3-2 De te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijns de Korf A - R.K.S.V. A R.K.S.V. B R.K.S.V. asp. 1 II.K. V. A ïhe Blue Stars 1 De opstellingen hiervan zijn als volgt: R.K.SV. A. aanval K. Poels 1. van der Leeuw Pl. Janssen T. Kusters K.IC.SV, B. T. Arts Tr. Stevens C. van Ass Arts R.K.S.V. asp. 1 Sanders M, 3winkels H. Hendriks 2. Fleurkens Middenvak L. Philipsen I.I. Hellegers M. Smeets G-. van Dijek A. Keysers R. Willems J. van der Leeuw D. Hendriks Crienen T. Claessens I. Claessens Fr. Rooyakkers De te spelen wedstrijd voor a.s. zondag is: R.K.S.V. I - D.O.T 2 De opstelling is als volgt: F. Heidens T. van Asten Arts I. Stevens 1.1. Stiphout Res. Tr. Stevens. A. Hendriks G. Keysers J. van der Leeuw Aanvang 4 uur Vertrek 3.15 uur Aanvang 4 uur Aanvang 3 uur Verdediging Peeters TrRo oyakkërs A. Philipsen V. Lenimen M, Stevens L. van Asten M. Lemmen Tr. Claessens Aanvang 11 uur J. Swinkels L. Vergeldt II. Jenneskens L. van Asten Zo3?g ervoor dat je om kwart voor elf op het veld aanwezig bent! Het veld wordt deze week klaargemaakt door T. van Asten, I. Stevens en G. Keysers. Reclassering. 0pbrcrlgst voor het reclasscringswcrk bedraagt f.178.30. Aan alle gevers hartelijk dank. Bibliotheek. Dinsdag a.s. is de bibliotheek opengesteld van s'avonds half 7 tot half uur. Zondag is er geen bibliotheek.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 5