KORFBALCLUB Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdags de Merels A Blauw-Wit A R.K.S.V. asp. 1 R.K.S.V. A R.K.S.V. B B.O.T. asp. 1 Be te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag zijn: R.K.S.V. A - Marijke A R.K.S.V. B - D.O.T. B Olympia C - R.K.S.V. C Be opstellingen hiervoor zijn als volgt? R.K.S.V. A. Aanval M, Klomp M. Poels I. van der Leeuw R. Janssen R.K.S.V. B. C. van Ass W. Arts T. Arts TrStevens R.K.S.V. C. L. Keysers I. van Ass C. Arts M, Swinkels Res, E, Fleurkens. Middenvak A. Philipsen J. Gommers M. Hellegers E, Vogels B. Hendriks J. van der Leeuw A. Keysers R. Willems M. Stiphout M. Smeets A. Janssen Lemmen 0-2 afgelast 2-0 Aanvang 4 uur Aanvang 3 uur Aanvang 3 uur Vertrek 2,15 uur Verdediging Tr. Rooyakkers E. van Haperen H. Peeters G, van Bijck L. van Asten Tr, Claessens M. Stevens M. Lemmen H. van der Leeuw H. Sanders E, Claessens L. Philipsen A.s. zaterdag om 2 uur zal er een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld worden door de nieuwe aspirant-leden. Aangezien er veel n:.euwe leden zijn aangemeld voor dit competitie-seizoen kunnen niet alle aspiranten aan deze wedstrijd meedoen, Beze leden komen de volgende week aan bod, want dan worden er wederom vriendschappelijke wedstrijden gespeeld. Be opstelling voor beide achttallen is als volgts Aanval P. Ver bruggen Tr. Janssen J. Koonings R. Koonings Res. Goumans Asp. III. Vogels H, Lemmen Th. Kusters E. Willems Verdediging H. Swinkels Stevens Tr. van Bijck Claessens C. Berikx P. Vergeldt A. Martens Fr. Swinkels We hopend dat ook de andere aspirant-leden aanwezig zullen zijn»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 5