St V. IJsselsteyn In oktober zal weer de jaarlijkse fancy-fair gehouden worden, met daar.-.an verbonden een loterij. Vandaar dat een der leden van onze ver eniging in de loop der komende weken of maanden een beroep op U komt doen. Mogen we ook dit jaar weer op U allen rekenen. Bij voorbaat hartelijk dank. Donderdag, j.l., is de training der senioren weer hervat. Jongens laten we ervoor zorgen, dat wc iedere donderdag weer allen present zijn, zodat we via enkele oefenwedstrijden een goede start gaan ma ken in de nieuwe competitie. Ook de A-jeugd wordt voorlopig donder dags op de training verwacht. De indeling voor als volgt: le Klasse K America De Molenwiekers Geysteren HAO '27 Melderslo Merselo Meterik Oostrum KKD8C Swolgense Boys IJsselsteyn de nieuwe competitie is voor wat de senioren betreft 2e Klasse U Castenray De Molenwiekers 2 Dis Hegc-lsom 2 Kronenberg Leimen Melderslo 2 0ostrum 2 DKLVV 2 Venray 4 Wittenhorst 4 IJsselsteyn 2 3e Klasse EB America 3 BEV Griendtsveen Hegelsom 3 Kronenberg 3 Leunen 2 Sparta 5 Venray 6 Wittenhorst 6 IJsselsteyn 3 J eugdvoetbal Wegens werkzaamheden elders heeft dhr. P. £.eljnders zich genoodzaakt gezien de functie van Hoofd jeugdleider neer te leggen. Hij zal in deze functie opgevolgd worden door dhr. J. Wismans Zaterdag, 3 aug. a.s., wordt er te Wanssum een groot B-tournooi gehouden, waaraan ook c-en B-elftal van IJsselsteyn zal deelnamen. Dit is een tournooi, waaraan van alle verenigingen de nieuwe B-jeugd (seizoen 1968-1969) zal deelnemen en dus geldt als voorbereiding op de nieuwe competitie. Willen de navolgende jeugdspelers ervoor zorgen,-dat lijk een pasfoto inleveren bij dhr. W. Verschuuren: ze zo gauw moge- Pr. Claessens M. Pr. Dommers G. M. Gijsbers T. A. v. Haperen P. L. v. Asten J. H. Bos H. Bouten Joh. Jansen Claessens Pr. Jansen Claessens J. v/d Leeuw Claessens(P-weg)TPeeters Cox T. Swinkels Hellegers H. Vergeldt J. Verstegen PWinnen Jac Hendrix Jan Hendrix P. Claessens(D-weg) De training der B C-jeugd zal aanvangen op dinsdag, 13 aug. a.s. Het is echter wel zeer waarschijnlijk dat de C-jeugd op een andere avond in de week zal gaan trainen, maar in ieder geval begint voor de C-jeugd ook de traingng in de week waarin 13 aug. valt. Nadere berichten hieromtrent volgen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 5