V/4/V Voor een echt schilderstuk, landschap stilleven oi portret dan öp dit adres gel-et- Hein vWel1schoolweg 5 ei? tele 375 Jongen van 16 jaar zoekt werk tijdens vacantie Timmermannsweg 104, 'Wil degene die het handspuitje geleend heeft zo vriendelijk zijn omhat terug te bezorgen hij J.H. Claessens, Heidsepe-lweg 20' Vers vlees aanbiedingen: Dit weekend 500 gram varkensvlees 3..99 500 gram klapstuk 1.99 Dinsdag: 500 gram speklappen 1.70 Woensdag: 5Ó0 gram gehakt 1.79 Vers uit de bqkkerij: 4 pruimenpunten 98 Jan v. GASSEL. Tuinbouwvereniging Zwarte "bessen kunnen rixsiüithnd, dinsdag, donderdag middags tussen 12 en half een- aangevoerd worden. s- Ea-nfa-re "de Peeiklank'L De receptie welke onze fanfare verleden zaterdag heeft gehouden wegens het "behalen van twee flinke successen op de bondsconcoursen resp. te Merselo en Liessel, is in alle opzichten schitterend geslaagd. Zowel kerkelijke als wereldlijke overheid was vertegenwoordigd verder vele zusterverenigingen, evenals alle plaatselijkè verenigingen gaven acte de presence, en Velen gaven tevens een sto felijke bijdrage, waarvoor het bestuur U allen zeer dankbaar is. De beide directeuren werden evenals hun echtgenoten verrast met een waardig cadeau en bloemen. Nadat de concoursnummers ten gehore waren gebracht, werd de avond rerder gezellig doorgebracht .met muziek van de'hofkapel. Oud ijzer actie0"Er is besloten om op-zaterdag-29 juni a.s. weer een rondgang te houden om oud ijzer, vodden papier en plastic zakken op te halen. Mocht om de een of andere*reden aen of andere route niet gereden worden dan zal dit in de loop van de volgencfe week gebeuren. B U E R E N- B Q--:N"D7~ Kermis: Ook voor IJsselsteyn staat de kermis weer voor de deur, dat wil zeggen dat we weer enkele dagen tegemoet gaan waarop niet de normale werktijden Vallen, Dit is ook voor ons bedrijv van toepassing omdat ook wij graag enkele dagen kermis willen meevieren. Ons kantoor en magazijn zal met de kermis alleen geopend zijn °"P' dinsdag en woensdag v.m. van 7«30 11 uur. Die plaatsen waar we anders op maandag komen zouden we willen vragen hun bestelling telefonisch op te geven tot a.s. vrijdag 10 uur v.m. We bezorgen dit voer dan nog in de loop van de dag. We zijn er van overtuigd, dat we evenals in het verleden op Uw aller medewerking kunnen rekenen, waarvoor bij voorbaat onze dank. Bestellingen gelieve U telefonisch te doen omdat we hiervoor niet rond komen voor de kermis. Volgens een zondag genomen besluit, zullen we binnenkort weer overgaan op de wekelijkse besteldienst, maar hierover volgt nog nader bericht

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 3