Ouderavond. Op maandag 10 juni wordt s"avonds om 8 uur in het gemeenschapshuis de ouderavond gehouden voor de ouders van de leerlingen uit de 6e klas De kinderen krijgen na de Pinkstervakantie nog een circulaire mee, zodat U er dan nog even aan herinnerd wordt. Kleuterschool Voor de kleuters is de Pinkstervakantie van 3 T/m 5 juni-. Donderdag 6 juni begint de school dus weer. Bouwvak afd. IJsseisteyn Be inlevering van de vakantiezegels 67/68 zal dit jaar zijn op dinsdag 4 juni van 7 u tot 9>30 u n.m. hij de penningmeester P. Janssen Schoolweg 2B. Korfbalclub. Hier velgen dan de officiële mededelingen voor het tournooi in Meerveldhoven, wat zoals reeds eerder vermeld is gehouden zal worden op maandag 3 juni a.s. Om half 's -morgens vertrekken we, met een bus van de Zuid-OOster. Deze komt bij Keyzers voor het huis zorg dat je op tijd aanwezig bent. De fietsen kunnen jullie daar stallen, Om half twaalf is er een mis in Meerveldhoven voor alle speelsters ^ie daar aanwezig zijn. Jullie kunnen daar dan rekening mee houden. De buskosten bedragen 1.50 per pers. Julie moeten zelf zorgen voor lunchpakket en drank. Zorg voor je uniform. Allemaal aantrekken: witte blouse of shirt. Willen diegenen die een donkerblauwe terlenka-rok hebben deze mee brengen in het geval dat er niet genoeg uniformrokjes zijn. Verder verwachten wij dat elk lid komt met een goed humeur en de hele dag een sportieve speelster speelster blijft. Verder willen wij nog mededelen dat alle meisjes die nu niet op gesteld staan, 23 juni a.s. meespelen op het tournooi in üfctersum* Wij hebben hiervoor ingeschreven met 3 aspirantenachttallen en 1 junioren twaalftal. Wees dus niet boos. Hieronder volgen de gewijzigde opstellingen, door omstandigheden is de vorige week een twaalftal niet vermeld. Senioren. Middenvak E. Claessens. Tr. v. d. Leeuw, Tr. Jenniskens. N. Geurts. Aanval Gi Keysers. N. Arts. "L Stevens, xi/i. Vo cL, Leeuw. Junioren A. Tr. Stevens. C. v. Ass. T. Arts. W o Art s Junioren B. R. Janssen. A. Keysers. W. Geurts. J. Gommers. Junioren C. Verdediging M. Jenniskens. Potten Vergeldt Swinkels 0. L. J. 2.Willems. L. v. Asten. J- v. d. Leeuw. A. Keysers (Lov) Tr. Emonts. T. Custers. Tr. Claessens. M. Hellegers. C. Arts. I. v. Ass. L. Keysers. v. Dijck. D. M. N. E. M. A. H. Lemmen. Hendriks. Stevens Peeters. v. Haperen, v. Veghel. Philipsen Swinkels G. E. v. d. Leeuw. Lemmen. Claessens. Tr. Rooyackers. A. Janssen. I. v. d. Leeuw. E. Vogels. M. Klomp. Als reserves voor de dag gaan mee: Mia Vergeldt en Marietje Stiphout. Zij mogen echter ook twee wedstrijlen meespelen. Er wordt af en toe van speelster gewisseld. j Wij wensen jullie allemaal een heel plezierige dag en laten we hopen dat we een paar mooie prijzen in de wacht slepen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 5