S. V. IJsselsteyn Op het veteranentoernooi te Stiphout, dat zaterdag 18 mei j.l. gehouden werd, wisten de veteranen uit IJsselsteyn als enigste Limburgse deelnemer als overwinnaar uit de bus te komen. Ze bereikten via wedstrijden tegen Braakhuizen, Eli en Asv ongeslagen de finale en zegevierden hierin, na een span nende wedstrijd, over Leurne met 1 - 0, zodat ze met een beker voor de le prijs en een grote wisselbeker huiswaarts konden keren. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Lis A 1 - IJsselsteyn A 1 1-5 IJsselsteyn B 2-Leunen B 3 4-1 Leunen C 1-IJsselsteyn C 1 0-2 IJsselsteyn C 2-0ostrum C 2 1-6 Voor de ;Senioren, A-jeugd en B-jeugd zit de competitie erop. Lenkt er wel aan dat de training gewoon doorgaat. .aterdag, 25 mei; Wanssum C 2-IJsselsteyn C 2 P. Claessens L. v. Asten T, Claessens P. Winnen Leiders .W. Verschuuren. J. Clerx Th. it. Uiesberts Pr. Gommers Hess Aanvang2 uur Vertreks 1.15 uur Geurts Vf. v. Lijck J.v/d. Leeuw H. Bos W. Arts-Gf. Claessens. Veteran'envofetbal. aanvang 6 uur Opstelling: Zaterdag 25 Mei wedstrijd: IJsselsteyn - Helden, M. Mar cel lis. J.Teunissen H.v. Well H. van Ass H. Koonings V/. Verschuuren H. Lit Jens G. Philipsen B.v. Schijndel G. Janssen M. Arts Grensrechter: A. Wismans, 1e Hes.: P. Heynders. Zaterdag 1 Juni wedstrijd:. Liessel - IJsselsteyn, zaterdag 8 en 15 Juni vrij, Zondag 16 Juni: Seriéwedstrijden té America. Korfbalclub. l.v.m. net behaalde kampioenschap met promotie, zullen de Juniofen zaterdag a.s.25 Mei in zaal Bos een korte receptie houden. In de middag is er voor de IJsselsteynse Jeugd van 10 t.m. 13 Jaar gele genheid tot dansen bij Bos, van 4 tot 7 uur, voor een geringe entree- kosten van f.~.50. s'Avonds worden alle overige leden van de korfbalclub, alsmede de ouders garde verwacht, die na de receptie volop kunnen genieten van dans op mu ziek van "The Hangers",.voor niet meer dan f.1.entree. Komt allen, de Korfbalclub rekent op U. P.s. De Junioren B. worden i.v.m. de receptie om 3 uur in zaal Bos ver wacht, dus ook de reservespeelsters. Verkrijgbaar, 00 7 zeer goede gerst, zeer geschikt voor duivenvoer. Boerenbond, IJsselsteyn. ATTENTIE. Rubberlaarzen, zonder profielzool, dus volkomen vlak, zijn nu ook bij ons verkrijgbaar, Fred van Dierendönck, tel. 388. Te koop£^oem_ Augurken- Kool- en SelderiJplanten. P. Potten, Schoolweg 6.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 3