KORFBALCLUB A.s. vrijdag, dus 1 mrt. is er geen trainen. Er zal door de voor zitter van ons korfbaldistrict een dia-avond gegeven worden over de spelregels van het korfbalspel. Alle leden worden op deze avond verwacht dus: aspiranten, junioren en senioren, ^e ouders van de leden zijn ook van harte welkom. Speciaal de ouders van de leden die ver moeten komen, zodat hun kinderen 's avonds mee terug naar huis kunnen Aanvang 8 uur in zaal Bos. Omstreeks 10 uur zal het afgelopen zijn Stel ons dus niet teleui? en kom allemaal. P.S. Ook de feestmiddag en avond zullen deze avond met de leden besproken worden. De officiele.^datum hiervan is .9. mrt. a.s. De 2e helft van de competitie heeft zijn aanvang gebakt. A.s. zaterdag en zondag at. ar ten we. weer. metfrisse, moed.. Het wedstrijdprogramma is als volgt: Zaterdag 2 mrt. M.K.V.A. - R.K.S.V.A. Aanvang 15-00 u. Vettrek 14.15 u. Scheidsrechter: N. Arts. Bako Girls A - R.K.S.V.B. Aanvang 16.00 u. Vertrek 45 •■15' Scheidsrechter: M. Jenniskens.- R.K.S.V. asp. 2 - De Groentjes asp- 1. Aanv. 3 uur Leidster: J. Swinkels. OPSTELLINGEN: R.K.S.V.A. Aanv. R. Willems M. v. Veghel A. Keysers (Eov.) D. Hendriks Res. J. v. d. Leeuw R.K.S.V.B. W. Arts. C. v. Ass. T. Arts. Tr. Stevens Res. A. Janssen R.K.S.V. asp. 2 Aanv. Midvak. J. -Gommers TrEmohts L. v. Asten G. v. Dijck W. Geurts. J'. v. d. Leeuw. M.- Hellegers. A. Keysers (kerkweg) Vèrd. Tr. Claessens N. Peeters Tr. Rooyackers R. Janssen. E. v. Haperen MLemmen A. Philipsen M. Stevens. Verd. T, v. Lipzig N. Sanders. M. Swinkels. T. Claessens Res. E. Vogels I. Claessens. L. Philipsen M. Stiphout A. Spreeuwenberg. L.V.B. A.s. maandag is er geen kiemen bij H. v. Asten. Er is wel ge legenheid om te kienen óp de vergadering van dinsdagavond a.s. Dinsdag 5 mrt. 7-30 n.m. vergadering bij- Bos. Spreker zal zijn adjudant Janssen uit Venray en zal vódr de pauze spreken over het zorgenkind. Na de pauze is er kienen waarvan de opbrengst ten bate zal komen aan het zorgenkind. Onder de pauze verloting van de Lourdesreis. CARNAVALSVERENIGING Mogen wij allen die meegewerkt hebben om de Carnaval 1968 te doen slagen van harte bedanken- Wij rekenen er op dat U het volgende jaar ook weer een steun voor onze verening zult zijn. Bestuur, Prins Joop, Vorst_Willem en zijn gevolg. Degenen die een rekening hebben voor de Carnavalsvereninging worden verzocht deze voor 9 mrt.. in te leveren bij secretaris P. Reynders, rekeningen welke nadien worden ingeleverd blijven liggen tot volgend jaar.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 2