Carnavalsvereniging^ lntocht jT±us Carnaval 1968, Zaterdag 24 Februari begin van de carnavalsviering. Omstreeks 8.11 uur nm. intocht van Prins Joop I, in cafe H. van Asten. Zijne Hoogheid zal afgehaald worden bij M. v.d. Ven Jan Poelsweg, door fanfare "De Feelklank"drumkorps, Car- navalsbestuurdanmarietj.es, Vorst Willem en zijn gevolg. Route, Jan Poelswég, rond het. Lovinckpleinvan Beurdenweg, van Montfort- straat, Hbidseoeelwegnaar cafe H. van, Asten,. Hier za de Qpperpe él-reus H. Jenniskens, de prins, teospreken en de sleu tels overhandigen, ais symbool, dat hij de 3 dolle carnavalsdagen de septer zal zwaaien over hêt Peelreuzenrijk. Hierna is er receptie voor alle Poelreuzen 'en'Reuzinnen, wij verwachten zeker alle besturen om zo hun medeleven met erise vereniging te tonen. Tijdens de receptie zullen enkele onderscheidingen worden uitgereikt aan die personen, die zich ver dienstelijk hebben gemaakt voor -de carnaval Programma. Carnaval szon'd'ag s' middags om 2 uur jeugdda.ns.en van 0-13 jaar, 4.30 uur sluiting, entree 25 cent. Van 5 tot 9.5O uur, dansen voor de leeftijd van 13 - 17 jaa^S entree f.1.50. Prins JQ.op met zijn gevolg zullen een bezoek brengen. Deze dancings zullen gehouden worden bij P, Rooyackers. s'Avonds om 6 uur begin van hét dansen. Prins -Joop en zijn gevolg komen om 7 uur in het Gemeenschapshuis hij elkaar. Maandag naar de optocht te Venray. Vertrek 1 uur bij het Gemeenschaps huis. Degenen die met een wagen of groep naar -Venray gaan, worden ver zocht om zich met Vorst Willem (Wim Koonings) in verbinding te stellen, anders kunt U niet deelnemen, dit' is een andere regeling als verleden jaars'Avonds worden de- dansgelegenheden weer bezocht. Om.5 uur nm. jeugddansen van 13 - 17 jaar bij P. Rooyackers, tot 9.30 u. Dinsdag om 2 uur nm. de Reusenoptocht, waar heel Usselsteyn aan.mee zal doen. Wij hopen dat er verschillende wagens en groepen zullen komen om zodoende een pracht optocht te krijgen. De voorgaande jaren is deze in de verdrukking gekomen, maar nu kan het weer zeer goed. Het bestuur heeft gemeend in plaats van dat kwartje, prijzen uit te reiken in de vorm van "bekers, een wisselbeker, die 3 jaar achter elkaar gewonnen moet worden dan is hij pas eigendom, 1e - 2e - 3e prijs beker, voor wagen en groepen. Voor het keuren van eenmgen of groep is 'een-juryaangezocht Vlug aan het werk en kunt de stemming 'in de optocht verhogen. Alle wagens en groepen worden verzocht langs H. van Asten, Heidsepeelweg, Peter Janssenweg naar de Boerenbond te gaan, en om 130 uur aanwezig te zijn. De route is als volgt: Boerenbond, Peter Janssenweg, Kerkweg, Lo vinckplein, Heidsepeelweg, van Montfortstraatvan Beurdenweg, Litsen- bergweg, Schoolweg, Lovinckplein, Puttenweg» Aan deze route worden alle inwoners verzocht om muziek te laten spelenv gevelversieringen aan te brengen, om zodoende de carnavalsstemming er beter in te brengen. Na de optocht zal Prins Joop I een woord tot de jeugd spreken, daarna zal snoepgoed worden uitgereikt, en hierna zal de prijsuitreiking worden gehouden. Om 5 uur jeugddansen voor de leeftijd van 13 - 17 jaar tot 9-30 uur, entree f.1.50,.bij P. RooyackersPrips Joop en gevolg zullen een be zoek brengen. Op ieder jeugdbal zal de Jeugdprins, Vórst Piet en zijn gevolg aanwezig zijn. Het bestuur van de carnavalsvereniging- hoopt dat vele ouders het jeugd dansen komen bezoeken, om zodoende het plezier'van hun kinderen mee te maken. Wel willen wij de ouders verzoeken om hun kinderen om 9.30 uur iedere avond te komen afhalen:.,.,'..hétbes tuur neemt geen ankele verantwoor ding ou hun. Wij wensen de kinderen veel plezier. xe noop. een puitse herder, en kc- ni j nenhokken H. Kleuskens, Rouwkuilenweg 10. Tijdens de carnavalsdagen is onze zaak alleen maandag voor de middag geopend. Voor die tijd hebben wij nog diver se petjes, hoeden enz. voorradig. Verder consepties, mack-up enz. Gebr.Keyserstel.232.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1968 | | pagina 2