TUINBOUWVEREKIGING Dc-zc winter zal er bij voldoende deelname oen aardbeiencursus gegeven worden in de kring Venray. Op deze cursus zal de gehele aardbeienteelt worden behandeld. Opgave voor deze cursus voor Kerstmis bij dc- secrestaris M. Arts. tel. 351. Verder willen we de aarbeientelcrs er op attent maken dat in de kring Venray een s-tudieclut van aardbeient el or s is opgericht. Leden die hiervoor geïnteresseerd zijn kunnen zich opgeven bij M» Arts. 1. 551.. Aanvullende kerkberichten dienaarst Ai Dec. zaterdag 19,30 u. Spreeuwenberg-v. Asten zondag 7,30 u Clerx-Winnen 8,45 u de Wit-Ieeters 10,—*- u Janssen-Bos 23 Dec. Nachtmis 12,u Spreeuwenberg-v.Asten-Gooren-Cox. 7,30 u Clerx-Winnen 8,45 u. de Wit-Peeters 10,- u Janssen-Bos - Clerx-Winnen. 26 Dec. Hetzelfde als op 25 Dec. behalve 10,-uur Janssen-Bos. WeekdienstClerx-Winnen.; M.B.L. en J.B-.'P.B. Zaterdag 13 Jan. Uitwisseling in Heusden. Opgeven voor 5 Jan. bij een der bestuursleden. Zaterdag 27 Jan. is er een gekostumeerd bal in Boekei. Hier kunnen alle leden met verloofde naar toe. Bij voldoende deelname reist men per bus. Opgave bij een der bestuursleden voor 15 Jan. 0arnavalsverenigingt zich ■nk aan de liedjesavond op 6 Jan '68. Dit, zo als het laat aan zien,wordt een knal avond. Enkele liedjes zijn ingeleverd, waar blijven de anderen 9?. U kunt deze nog in leveren tot 31 Dec. bij de secretaris P. Reynders. Peelreuzen en Reuzinnen, Denk aan de candidaatstelling voor Prins Carnaval 1968. Hebt U hem gekozen of was U dit vergeten, Doet het dan nog spoedig, dus de open gelaten regel of zulk eer briefje. Candidaat Prins Carnaval 1968 do dit in een enveloppe en schrijf hierop -rins Carnaval 1968. Inleveren voor 24 Dec. bij onderstaande personen -k Gooren, B. Rooyakkers, W. Koonings, P. Reynders. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar wensen wij aan alle cliènten, vrienden en bekenden. telef. 398 P. Reynders-Pouwels Timmermannsweg 12. Zoals elk jaar hebben we nu ook weer heerlijke ijstaarten in voor raad in verschillende prijzen. Dus wie met Kerstmis eens iets anders wil, weet waar hij wezen moet. Hierbij wensen wij tevens aan ieder een een Zalig Kerstmis en een Voorspoedig Nieuwjaar toe. F R I T U'R E K.Linders-Marcellis. BOERENBOND I. v.m. de te verwachten drukte na de komende 3 zondagen en de daardoor zeer korte week verzoeken wij onze afnemers welke komende "'eek hun bestellingen graag zouden zien uitgevoerd deze zoveel moge- r- woensdag 27 dec, liefst voor de middag op te geven. Vooral diegenen die in de loop van woensdag al hun bestelling bezorgd zouden willen zien zouden wij willen verzoeken deze vóór 8 uur te bestellen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 2