Boerenbond. Kerstmis. Het feest van Kerstmis valt dit jaar op maandag en Dinsdag, d.w.z. dat er dus 4- dagen zijn dat alle toeleveringsbedrij ven stil liggen. Voor onze afnemers, welke anders in deze week op maan dag of dinsdag bezorgd krij^eh kan dit wel eens moeilijkheden opleveren. Wij zouden U dan ook evenals andere jaren om Uw medewerking willen vra gen om zoveel mogelijk in voorraad te nemen, zodat U tot een of twee da gen na Kerstmis vooruit kunt* Dit geldt speciaal voor de afnemers van Timmermannsweg, Moostdijk en Puttenweg, welke met de bezorging normaal op deze dagen vallen. Ziet U dus aankomen dat U niet toekomt, bestel dan tijdig d.w.z. uiterlijk donderdag voor Kerstmis bijzodat wij de vrij dag en desnoods de zaterdag nog hebben om alles rond te krijgen. Bulkafnemers^, Bovenstaand is ook van toepassing voor de losmeel- en kor relafnemers. Vooral deze zouden we willen vragen om toch uiterlijk don derdag de opgave te doen. Is.Uw silo niet helemaal leeg dat zouden wij U toch willen aanraden om zoveel te laten bijvullen als mogelijk is, zo dat niemand met de feestdagen zonder behoeft te zijn. Wij zijn er van overtuigd dat we evenals andere jaren op Uw volle mede werking kunnen rekenen waarvoor wij U dankbaar zijn. Onzerzijds zullen we trachten alles in het werk te stellen om een zo vlot mogelijk verloop te hebben. Brands boffen. De bezorging van brandstof welke ook in de Kerstweek valt .-.womt misschien ook enigzins in het gedrang. Ook hier zullen we trachten iedereen zoveel mogelijk tevreden te stellen. Wij hopen dat onze afnemers er ook rekening mee houden dat Nieuwjaars- iag ook op maandag valt, zodat, we in de week na Kerstmis 3 dagen minder hebben. Mogen wij als: Boerenbond, .en als werknemers dezer instelling U allen een Zalig Kerstfeest, en een voorspoedig 1968 toewensen. Iluimveekernc lub Attentie De bijeenkomst, waarvan U c<~n dezer dagen bericht hebt ontvangen, kan op die dag niet doorgaan vanwege de opfok- middag in Roermond. .Deze bijeenkomst wordt nu een dag vervroegd, dus naar Maandag 18 Decern- ber. zelfde plaats en tijd. Ruiterclub. Vanaf 15 December t/m 15 Januari zal onze vereniging haar jaarlijkse rondgang houden met donateurskaarten. Het bestuur hoopt dat U evenals andere jaren onze vereniging weer zult steunen om zodoende :TDe Peeldraver" te laten groeien en bloeien. szondag houdt onze vereniging een wedstrijd tegen de afd.Westerbeek op het terrein van M.Marcellis te Vredepeel. Wij wensen onze ruiters vocj. succes toe. iaardenverzekeringzon(iag na ae Hoogmis premie betalen in zaal Bos. De premie bedraagt 14- Degenen die via de lop.rek. hebben betaald wer den verzocht de boekjes af te halen. postduivenvereniging- postduivententoonstelling van de C.C.Vrien denkring, op 16 en 17 December in het Gemeenschapshuis te IJsselsteyn. Opening op Zaterdag 16 December om 20.30 uur, door de voorzitter van de C.C. Dhr. v.d. Sluis. Zondag is de tentoonstelling opengesteld van 10 uur vm. tot 18 uur rm. Zondagmiddag 4 uur bonnenvorkoop van bekende liefhebbers, waarna uit reiking van de kampioenen en bekers door Dhr. v.d. Sluis. Te koop-volkswagen 120C, bouwj.1960, Hartelijk dank aan de Middenstands vereniging voor het St.Nicolaas- pakket. M, Derikx, Deurneseweg 25. H. Strijbos, Puttenweg 22.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 3