.i.v afd. IJsselsteyru donderdag November houden wij een ontwik kelingsavond voor onze leden met echtgenote of verloofde, in zaal Bos, aanvang 8 uur nm. Als spreker hebben wij uitgenodigd aalmoezenier Dings De laatste Jaren is er door verschillende leden wel eens gezegd dat men zo weinig hoorde van het N.K.V., mede hierdoor heeft het bestuur besloten om een avond te organiseren, Wordt deze avond goed bezocht en komen er misschien nog bepaalde wensen van de leden naar voren, zal het bestuur al les in het werk stellen nog meer van deze bijeenkomsten te houden. Dus alle leden van het N.K.V.tot donderdagavond a.s., in zaal Bos, Zoals U allen wellicht bekend is zal in Januari 1968 het binnenbad van het Venrayse zwembad gereed komen. Daar er bij de leden wellicht intresse was om het zwemmen te leren, heeft het kringbestuur van de L.V.B. gemeend om hen hiervoor in de gelegenheid te stellen. Maar hu reeds moesten wij het aantal deelneemsters aan de cur sus doorgeven aan het bestuur van het zwembad, om data, uren en kosten te regelen. Wat dit allemaal zal worden weten wij nog niet, maar zeer zeker is, dat men zich zal moeten aanpassen aan andere belangstellenden, daar de intresse zeer zeker groot zal zijn. Als er van onze leden aan deze cursus, die waarschijnlijk half Februari zal beginnen, willen deelnemen, gelieve men zich voor 15 November 1967 op te geven bij de voorzitster, tel.563, deze heeft het aantal wat ze dacht al door moeten geven, +25. Mocht er meer belangstelling zijn, dan zal men, al is het niet in 1968, zeer zeker in de toekomst,nog de gele genheid hebben om het zwemmen te leren. Het zwembad is er nog langer Il JBTBQp woensdag 15 November 1967, in zaal Bos, gezamelij- ke vergadering, aanvang 8 uur, met film. Fanfare 1 Het bestuur van onze dorpsfanfare brengt het volgende onder de- aandacht van de lezers van dit blad. U weet dat ieder Jaar door diverse verenigingen een beroep op U gedaan wordt, door het aanbieden van donateur- of ere- lid kaarten, door deze be sturen is ook besloten dat het tijdstip van rondgang ieder Jaar wisselt, Nu is de eerste beurt aan de fanfare. Daarom doet het bestuur hierbij een beroep op Uw genegenheid ten opzichte van onze fanfare, en wij hopen wan neer eerstdaags, of althans vóór 15 December, een onzer leden U deze kaar ten, o.a. donateurskaart f.3.50, of erelid a f.10.zal aanbieden, en hen niet vergeefs laat aankloppen, ook weet U dat Uw steun voor onze fanfare niet te missen is. Mogelijk weet U nog niet allen dag Mr. v.d. Heuvel be zig is een groep van 20 leerlingen klaar te stomen voor aanvulling van ons corps, althans diegenen welke de opleiding voltooien, en ook dit vraagt flinke financiële offers. Het bestuur hoopt evenals voorgaande Ja ren op Uw aller medewerking en steun in deze, en is U bij voorbaat reeds dankbaar. "Boerenleenbank^ ypa^enwedstrijd voor de Jeugd. In October is door onze boerenleenbank in samenwerking met de andere boerenleenbanken van de ge meente Venray, een vlaggenwefstrijd voor de schooljeugd gehouden. Er waren vele goede oplossingen en zo is er geloot geworden voor de prij zen De prijswinnaars krijgen nog afzonderlijk bericht op welke dag de prijzen worden uitgereikt. De prijsuitreiking zal ook dit Jaar weer plaats vinden in de foyer van de Schouwburg te Venray. De oplossing is als volgt: vlag nm.1:Groot Britanië, no.2: Luxemburg, no.3: Zweden, no.4:Ned.Antil len, no.5iVerenigde Naties. De prijswinnaar-s in IJsselsteyn zijn: Gerard Arts, Peter Janssenweg 12. Anny Classens, Moostdijk 6. Tilly Claessens, Deurneseweg 32. Tiny Derikx, Deurneseweg 25. Rob Giesberts, van Montfortstraat 9- Truus Thoone, Meer- selsepeel 3» Thea v.d. Ven, Jan Poelsweg 4-, Karei de Weert, Puttenweg 1d. We vertrouwen dat bij de prijsuitreiking ook de ouders van de winnaars aanwezig zullen zijg.. Gevonden: dames-sjaal, Jan Litjens, Montfortstraat 20. Gevonden een laskap op de Ringweg, Inlichtingen bij: M. de Laat, Moostdijk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 2