M.B.L. A.s. Dinsdag 17 oct. "bijeenkomst voor alle leden van de M.B.L. Mej. Pijls zal komen praten over corsetterie. Daar het een interessant onderwerp is hopen we op een grote opkomst. Deze bijeenkomst zal gehouden worden in zaal Bos, aanvang 8 uur. BOUWVAKKERS aid. IJSSELSTEYN, Op vrijdag 20 oct. houden wij een feestavond in café van Asten i.v.m. het 50 jarig bestaan van de Bed. Kath. Bond van Werknemers m de Bouwnijverheid- Op deze avond zijn onze leden met echtgenote of verloofde van harte welkom. TT j_ Het bestuur. K"V"Pv JONGEREN. Zondag a.s. is er na de Hoogmis weer eer bijeenkomst van de K.V.P.-jongeren in het gemeenschapshuis. Alle balangstellenden zijn —van harte wolkom,,, KORFBALCLUB Uitslagen van de wedstrijden van afgelopen zaterdag: R.K.S.V.asp, 1 - R.K.S.Y. asp. 2. 1-0. R.K.S.V.B. - Olympia 3-1. De te spelen wedstrijden voor a.s. zaterdag: R.K.S.Y. - Fiducia A The Blue Starw asp. 1. R.K.S.Y. 1 The Blue Stars asp. 2.-R.K.S.V Aanvang Yertrek: asp. 2. De opstellingen zijn als volgt: Jun.B. Middenvak: W, Geurts 4- uur. 3 2.15 uur. Aanvang Vertrek: 4- uur. 3.15 uur. Aanval W. Arts. R. Willems. C. v. Ass. Tr. Stevens. Res. A. Philipsen. Asp. 1. Lc Keysers I. v. Ass. M. Klomp. A. Janssen. Res.: E. Claessens. Scheidsrechter: A, Potten. De_te spelen wedstrijden.voor a.s R.K.S.Y. 1 - SWIFT 2 Olympia A - R.K.S.Y. A D. R. J. H'. Wc T. E, Verdediging •Mo Stevens. Hendriks M. Lemmen Janssen. T. Arts. v. d. Leeuw. G. v. Dijck. Leidster: Gerry Keysers. Asp. 2. T,' Winnen. v. d. Leeuw Lemmen v. Lipzig. Vogels Swinkels. It T. Fr. Rooyackers A, N. L. Phlipsen Res.L. Janssen. Scheidsrechter: N. Arts. zondag: Claessens. Claessens Spreeuwenberg. Sand.ers Opstellingen: R.K.S.Y. 1 APotten N- Arts Go Keysers I. Stevens, res.: T, Arts Junioren A. Aanvang 12 uur 10.4-5 uur. Yertrek 10.00 uur. A J L E. Arts. Janssen. Vergeldt Claessens T; M. v, Yeghel R. Willems. M. Poels. M. Hellegers, res. W. Arts. Scheidsrechter: Ida Janssen. v. G. N. Peeters Tr. Emonts A. Keysers eeuw M. Jenniskens 0. Potten. W. Fleurkens. J. Swinkels. G. Bovee Tr. Claessens E. v. Haperen MLemmen Denk aan de 50 ct. voor de busjes I I BIBLIOTHEEK Zondag, 3© zondag v. d. maand, is er geen bibliotheek. Dinsdag avond 17 oct. a.s. is de bibliotheek geopend van half zeven tot half acht. We verzoeken U zoveel mogelijk op dinsdagavond boeken te komen ruilen of halen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 3