PABCCHIEVESGADERIN-G parochie H.Oda. Op "DINSDAG 21 maart_1967 v/ordt in Let Gemeenschapshuis s'avonds om ■8 uur de jaarlijkse parochievergadering gehouden van de parochie v.d. H. Oda te IJsselsteyn. Bij deze nodigt het Kerkbestuur ALLE PAROCHIANEN uit tot het bijwonen van deze parochievergadering» Dus niet alleen de gezihs-hoofden, maar ook. de vrouwen en de jongeren)'. AGENDA 1) Opening door Mhr Pastoor» 2) Toelichting op het financieel -overzicht van de parochie;, zoals dit aan de ommezijde is vermeld. 3) Bespreking zondagsmis op zaterdagavond. Hoe laat Advies parochieraad wordt ter vergadering besproken. d)..Mededel ingen betreffende gezinsbijdrage—regeling. 5) Bespreking bouw nieuwe kerk. 6) Uitbreiding gespreksgroepen i.v.m. pastoraal Concilie. Advies parochieraad wordt ter vergadering besproken. 7) Hoe wordt gedacht omtrent bezoek van te jeugdigen aan dansavonden? Advies parochieraad wordt ©p de vergadering besproken. 8) Verkiezing 3 leden van de parochieraad. Periodiek aftredend; zijn: P.J» Philipsen, Deurneseweg 26 Fr. v.Dierendonck, dan Poelsweg 13 W. Arts, Pzn. Timmermannsweg De aftredende leden zijn herkiesbaar en worden wederom kandidaat ge steld. Andere kandidaten kunnen schriftelijk worden voorgedragen tot voor de aanvang van.dé vergadering. Iedere voordracht dient voorzien te zijn van minstens 3 handtekeningen ..van parochianen. 9) Mededelingen. 0) Rondvraag. 11) Sluiting. Vertrouwende op een goede opkomst, namens het Kerkbestuur, Wo Claessens, secretaris.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 6