Geachte "bietentelers Naar aanleiding van het feit dat het komende "bieten seizoen weer snel nadord, vragen wij u voor een zo spoedig mogelijke opgave Dit komende seizoen ko ik met een nieuwe machine, de;nieuwste uit voering met alle mogelijkheden wat betreft het zaad in de rij enz. kil men een goede onkruidbestrijding, dan wordt op de eerste plaats vereist, dat het land zo vroeg mogelijk omgeploegd wordt. Verder geven wij gaarne alle inlichtingen omtrent zaaien en onkruid best ri.j ding. Fa. J .H.Claessens,Keidse Fedweg 20. telef04785-280 Y§i=t=A=S=S=E=L;lS_ ==Z=E=L=F=B=|=D=I;=E=|:=I=|=G. Vers vlees aanbiedingen: Dit weckend 500 gr. biefstuk voor f.5.50 De hele week 500 gr. braadworst f.4.50 woensdag 500 gr.gehakt f.1,89 Uit de bakkerij brengen wij dit weekend 5 gangmakkers, van 120 vOCr 98 cent. Beleefd aanbevelend, Jan van Gassel. Veteranen Voetbalclub. Half maart zal de veteranen club weer beginnen met het spelen van vrienschappelijke wedstrijden, degene die intresse hebben en 50 jaar of ouder zijn, worden verzocht om zich zo spoedig mogelijk op te geven bij F. Reynders. Jeugdzitting. Zaterdag 28 jan. verkleed jeugdzitting in zaal Bos. Aanvang 5,50 uur tot 9,50 uur n.m. Leeftijd van 12-16 jaar. Frins Joep II, Vorst Wilm en Raad zullen hierbij aanwezig zijn. Vorstenhal Zondag 29 jan. verkleed bal in zaal Bos. Aanvang 6 uur. Muziek "The Lonly Birds". Frins Harrie III, Vorst Wilm en hun gevolg zullen op deze avond aanwezig zijn. Carnavalsvereniging. Woensdag 1 felr. verkleed besloten balavond voor de leden v.d. carnavalsvereniging met hun echtgenote of verloofde, in de zaal J. Bos, aanvang 7 uur. Verzocht wordt om de Lidmaatschapskaarten aan de ingang te laten zien. Frins Harrie en zijn gevolg zullen ook deze avond bezoeken. Muziek De Golfbrekers". H.H. Landbouwers. Het voorjaar naderd! Geeft nu reeds uw te zaaien percelen voor bieten op. U kunt er dan van verzekerd zijn dat deze op tijd gezaaid, worden. Loonbedrijf J. Verbruggen. telef04785-305 Te koop gevraagd: een weiland schrikapparaat A.v. Osch,Heidse Fee-lweg 52a. telef.576. Zoek geraakt: Een leren voetbal. van kind. M. Ver steegen, Fut tc-nweg 1c Wegens postvergadering zaterdag namiddag na half 4- gesloten. W. Janssen, Kapper.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1967 | | pagina 2