S. VIJsselsteyn -Willen de ouders van de B- en 0-jeugdspelers erop toezien, dat hun kin deren met fietsen, waar licht op is, dinsdags de training bezoeken. An ders vormen ze echt een gevaar in het verkeer. - De- medisohe keuring is voor onze vereniging reeds van start gegaan. Verschillende leden zullen nog een oproep krijgen. Denkt U eraan, dat het keuringsgeld 3,50) toisr bij de contributie wordt geteld, indien U de keuring niet bezoekt. Tijdig afmelden bij de secretaris is mogelijk, indien U een geldige reden hebt. Uitslagen gespeelde wedstrijden-; De Molenwiekers-IJsselsteyn 2-2 IJsselsteyn A 1-Oostrum A 1 2-4 IJsselsteyn 2 -Griendtsveen 1-0 IJsselsteyn B 2-Caste-nraij B 2 7-0 RKLVV 6-IJssels'teyn 3 1-7 Leunen C 2-IJsselsteyn C 1 0-0 IJsselsteyn B 2-Wanssum B 2 0-4 Zondag, 16 oktober IJsselsteyn -G-eijsteren 2.30 uur-J, Pijpers Hegelsom 2-IJsselsteyn 2 2.30 uur-Bentlage IJsselsteyn 3-Venray 5- 12 uur -V/eys Zaterdag, 15 oktober. IJsselsteyn G 1-IJsselsteyn 0 2 Aanvang2 uur H„ Claessens H. Hendriks J, Maesscn W. Vergeldt J. Hendiiks J. Bus IJ. Bovee L. Claessens P. Claessens M. Cla.es sens P. Bal tussen Rc-ss G. CoxvW. Gooren IJsselsteyn C 2(eigen blouse) H. Pouwels A. Fleurkens L. Heidens P. Pouwels J. Giesberts T. Bovee H. Pouwels P» Arts P. Buise M. de Wit J. Klerks Leider; WSandersRes s J. Emonts-JSpreeuwenberg. IJsselsteyn B 1-Wanssum B 2 Aanvang: 3 uur Th. Claessens A. Swinkels J, Bui-se H. v. Ass H. Arts J. Kuunders B. Claessens J. Sanders J. Geur'ts A. Maessen M. v. Tilburg Leider: M. Horrevoets. Res: P. Potten America B- -2-IJsselsteyn B 2 Aanvang: 2,30 uur W. Arts Vcrtrek1 30" uur A. v. Dijk J. Claessens (per fiets) W. Stevens P. v. Asten L. v. Asten P,. Claessens W. Crienen M. Stiphout J. Willems P. Spreeuwenberg Leider: M. Marcelles. R.e.sM. Martons-L- Pouwels G. Sprocuwenbcrg» Castenraij A I-IJsselsteyn A 1 Aanvang4 uur A. Hendriks Vertrek: 3.15 uur. B.Pouwels W.Claessens Th.Janssen W.Sanders G. van Vegchel G. van Asten Fr. v.d» Pas H. Claessens J. van Ass P.de Wit Reserve: J. Willems.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4