coumflns-conFECTiE-RTELiEn-"RDmn" Tuinbouwvereniging De komenae week wordt er op maandag, woensdag en vrijdag naar de vei ling gereden. Dus niet meer op dinsdag. Alle producten moeten voor 8 uur aan de joods zijn. Carnavalsvereniging Se bonte avond van de carnavalsvereniging zal dit jaar i:.i Bonte avond. het z.g. voorseizoen worden gehouden, en wel op ZATERDAG.26 November. Om een zo goed mogelijke avond te kunnen verzorgen doet de bonte-avond commissie een beroep op allen die hieraan kunnen medewerken om dit jaar eens mee te doen. Opgave wordt spoedig ingewacht bij een van de commis sieleden, te weten, A.Tielen, J. Koonings, Gerrit Janssen. Besloten is verder om de carnavalsliedjes die avond wel te laten brengen, maar voor dien zal een jury van deskundigen reeds hebben beslist in welke volgorde de liedjes zijn gekozen. Deze beslissing zal na het brengen van de car navalsliedjes op de bonte avond worden bekend gemaakt. Om een en ander vlot te doen verlopen willen wij een verzoek doen aan allen die eennliedje kunnen maken om dit spoedig te doen. De liedjes met bijbehorende muziek op notenschrift dienen uiterlijk op Zaterdag 5 Novem ber bij een van de commissieleden in gesloten enveloppe te worden inggle- verd. Mocht U niet zelf een liedje kunnen maken met notenschrift, doe het dan in combinatie met een of meer anderen. Hebt U verder een goede mop om op die avond naar voren te laten brengen dan houden wij ons aanbevolen om hiervan kenniis te nemen. Zo mogelijk zullen deze in de carnavalskrant worden opgenomen. Carnavai'skrant Er zal ook een carnavalskrant worden gemaakt en deze com missie van voorbereiding en uitvoering ziet gaarne ingezonden stukken en artkelen of annecdotes uit het IJsselsteynse leven tegemoet. kunt ze inleveren bij Gerrit Janssen dan komt het wel op z'n plaats bestemd. Pak eens aan en zet U aan het werk om dit onderdeel van de carnavalsvie ring in IJsselsteyn een goed verloop te laten hebben. Veteranenvoetbal. A.s. zaterdag 15 October laatste wedstrijd, aanvang 5 uur n.m. d.i. de wedstrijd: IJsselsteyn - Oirlo. Opstelling Swinkels G.v.d. Weyer H. Koonings H. van Ass H. van Well J. v.d. Zanden G. Philip sen Hub. van Ass Th.Teunissen M. Arts B. Binders Scheidsrechter: W. Verschuuren,,.. -g-rensrechterP. Cox Heuvelstraat 11Deurne Tel.no. 2507 Vraagt voor direct:ervaren modinettess leerling modinettes, voor strijkster Si» Voor het vervaardigen van Pokken, damesmantels enz» Gunstige voorwaarden, o.a. goed loon, hoge premie, spaarregeling 50 premie. Uitgebreide personeelsverkoop, 14 dagen vacantie. Aan ons bedrijf is ook e'en V.O.C. vakopleiding verbonden. Eigen per- soneelsbus op IJsselsteyn v.v." Wij geven alle gewenste inlichtingen aan huis, na telefonische of schriftelijke aanmelding Vanaf heden telefonisch aangeslo ten onder IJsselsteyn, A.Marcel lis, van Montfortstraatonder no 551 -• DANSEN. DANSEN. op Zondag 16 October a.s. in het Gemeenschapshuis, aanv. 6 uur Muziek: Het peter Sauvage Kwintet. Te koop. ^40 Hgu. "bj, et enkoppen, Th. Deters, Puttenweg. Zaterdagavond, DANSEN in het Gemeen schapshuis, t.b.v. M.B.L. en J.B. T.B., aanvang 7 uur. Muziek: The Runners.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3