VFin URSSEL'S ZELFBEDIENING. P. IPouwels Tj. He'ldens M. Bos A. Fleurkens L. Claessens H. Pouwels(Azn) W« Go oren F, Buiso G. Cox L. Thoono Leiders W. Verschuur-en.. Ross J. Giesberts-M. de Wit. Parochie H, Oda. Gezinsbijdrage-regeling. paar er verleden zondag nog verschillende zakjes van de gezinsbijdrage niet zijn teruggekomen, zullen -we a.s. ZONDAG 9 October de offerbus nog eens in de kerk plaatsen. Mogen we er op ver trouwen dat degenen die het zakje vergeten waren terug te bezorgen, dit toch zeker a.s. zondag doen. Het is ook mogelijk om het zakje te deponeren indd brievenbus van de pastorie, terwijl degenen die de bijdrage alsnog willen laten afschrijven van de rekening bij de Boerenleenbank hiervoor de bank schriftelijk op de gebruikelijke wijze door middel van een bank giro-formulier opdracht kunnen geven. Ruiterclub. Op het hondsconcours te Horst op 28 Augustus behaalde het 8 tal van onze rijvereniging, de kampioenstitel in de klasse licht. ^er gelegenheid van het behalen van deze titel zullen bestuur en leden op Zaterdag 8 October van 19 tot 20 recipiëren in zaal Bos te IJsselsteyn, waarna er gelegenheid tot dansen zal zijn. Carnavalsvereniging. De algemene ledenvergadering is niet zoals in IJNB. vermeld stoat op vrijdag 7 October, maar deze is verschoven naar Maandag 10 October in het Gemeenschapshuis, aanvang 8.50 uur. Trouwe opkomst wordt door het bestuur verwacht. Bibliotheek. Zondag a.s. is de bibliotheek geopend vanaf de Hoo'gmis tot O'en 'half uur daarna. Dit zal dan. ongeveer zijn van 11 uur tot half twaalf. Op donderdag is de bibliotheek geopend van 6.30. uur tot 7.30 uur- s'avonds. Op dit uur worden de jeugdigen lezers(essen) verwacht, maar ook de volwas senen lezers(essen) kunnen dan t-ere'ciitDeze week houdt zitting Dhr. A. Steverinck. Stichting Gemeenschapshuis. Het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis wil U, inwoners van IJssel- steyn, er vriendelijk op attent maken, dat het Gemeenschapshuis zich gaar ne aanbevolen houdt voor het houden van bruiloften, koffietafels en an dere gelegenheden. Zoals U weet is het Gemeenschapshuis sinds eon half jaar voorzien van een zeer goed geoutilleerde ruime keuken, met geheel nieuw serviesgoed. Zowel voor grote partijen asl kleine, kan het Gemeenschapshuis U alle service bieden, terwijl ook een zeer goede bediening gegarandeerd wordt. Mocht U intresse hebben, dan worden U gaarne inlichtingen gegeven door de concierge van het Gemeenschapshuis, Dhr. M. Verstegen. Het bestuur. Vers vlees van de slagerij: Dit weekend: 500 gram BRAADSTUK voor f. 4,60 Hele week: 500 CARBONADE f. 3.70 Woensdag: 500 GEHAKT f. 1.79 Beleefd aanbevelend, Jan van Gas-sel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 2