Fancy-Fair Fancy-Fair. W B L K O H aan ALL 5 II Evenals andere jaren komen wij ook dit jaar een "beroep doen op de vrijgevigheid van alle inwoners van IJsselsteyn. Wij zi-jn er vast van overtuigd, dat we ook dit jaar weer op U allen kunnen rekenen. S-. V. IJsselsteyn telt momenteel 168 leden, waarvan70 jeugdleden. Ouders beseft U tenvolle, wat Uw jongens het gehele jaar door geboden -wordt. Hoeveel jeugdleiders offeren een groot deel van hun vrije tijd op, om Uw kinderen een nuttige en doel gerichte ontspanning te bieden. Nu hoor ik U al zeggen: "Die leiders doen dit met plezier, anders deden zc het niet". Jawel, maar daarnaast zijn er niet alleen pleziertjes aan verbonden. Trouwens daar gaat het niet om, maar waar het wel om draait is de financiële kosten, doie aan dit jeugdwekk verbonden zijn; reiskosten, tricots, St. Nieo- laasavond e.d. Be Fancy-fair is ieder jaar weer de onmisbare bron van inkomsten, die onze uitgaven mogelijk maken. Daarom hopen we dat we ook dit jaar weer op U kunnen rekenen en door financiële steun Uw waardering wilt tonen. Daarnaast wil het bestuur een beroep doen op alle verenigingen van IJsselsteyn. Onlangs is er een "Stichting Sportpark" in het leven geroepen. Als de plannen binnen afzienbare tijd realiteit gaan worden, zal er veel geld op tafel moeten komen. U weet, dat 't sportpark niet alleen onze vereniging aangaat, maar alle verenigingen. Het komt dus aan op goede samenwerking van alle verenigingen onderling en samenbun deling van krachten en wel speciaal op financifeel gebied. Mogen we op U rekenen. Nogmaals hartelijk welkom en bij voorbaat on ze harte lijke dank. Het Bestuur. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Hegelsom - IJsselsteyn 3-2 IJsselsteyn 2-Merselp 0-3 Oostrum 2-IJsselsteyn 3 4-0 Leunen A 1-IJsselsteyn A 1 1-1 Oostrum B 1-IJsselsteyn B 1 0-4 Sevenum C 3-IJsselstcyn 1 1-2 IJsselsteyn C 2-Leunen C 2 1-0 Zondag, 2 oktober: IJsselsteyn - Wanssum 2 2.30 uur-v. Nisselrooy. Leunen - IJsselsteyn 2 2 uur -Tamboer. IJsselsteyn 3-Merselo 2 12 uur-Huys.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4