Boerenbond» magaznnYers-ch±llend® leden hebben ons gevraagd ol er geen mogelijkheid was om het magazijn en de buikinrichting te bezich tigen* Deze mogelijkheid is iedere dag aanwezig, want iedereen is wel kom. Dinsdag 20 en Woensdag 21 September, hebben wij echter uitgetrok ken om eenieder in de gelegenheid te stellen de nieuwbouw en inrichting te komen bezichtigen» Eenieder is welkom, en wij verwachten dat vele leden hiervan gebruik zullen maken. Kunt U een van deze dagen niet, kom dan gerust op een an- de re dag» P.T.T. Als bezuinigingsmaatregel werden ook voor het hulppostkantoor Ussel steyn alle extra openstellingsuren voor de telefoon- en telegraafdienst ingetrokken. In verband hiermede, werd het laatste half uur openstelling verschoven naar half zes tot zes uur. -Daar om zes uur de dagafrekening moet worden afgesloten, .zal de gelegeffléid tot knippen tegen die tijd enige beper king kunnen ondervinden. Er wordt van de zijde van het hoofdkantoor en de inspectie nog nadruk kelijk op de wenselijkheid gewezen, om na de opnestelling geen posthan- delingen meer aan te Meden.De kantoorhouder. Korfbalclub. Uitslagen van de wedstrijden van .Zaterdag 10 Septèmber: Usselsteyn A - Ommel A 0-1 Usselsteyn 3 - Ommel 2 0-2 Uitslag van de wedstrijd van Zondag 11 September:. Someren - Usselsteyn I, 1-5 De te spelen wedstrijden op Zaterdag 17 September: Handel I - Usselsteyn. 5? aanvang 4 uur-, vertrek 3 uur. De te spelen wedstrijden, op Zondag 18 September: Usselsteyn A - Zei lb erg A aanvang 12 uur. Usselsteyn B Someren A 1.20 uur. Veteranenvoetbal Zaterdag 17 September wedstrijd: Wanssum - Usselsteyn,vertrek 3 uur. Opstelling: Janssen J.Teunissen W. Ver schuur en P. Reynders H. van Well G. v.d. Weyer M.Marcellis H. Koonings Hub. van Ass P. Cox G-. Philipsen. Grensrechter: Fr. v.d. Weyer. Afmelden voor Zaterdagmiddag bij P. Reyn ders Zaterdag 24 September wedstrijd? Usselsteyn - G.F.C.'53 1 Octobër Meerlo - Usselsteyn. TERLENKA broeken voor Uw jongens Even prijs vergelijken bij BALTISSEN. Manchester broeken, voor Werk en School Wij hebben z<e voor U. Katoenen Denim Spijkerbroeken, het scheelt guldens, Natuurlijk bij BALTISSEN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4