"S..V. IJSSELSTEIJN Hog enkele weken en de nieuwe competitie staat weer voor de deur. Mag het "bestuur de spelers-nu de vakantieperiode praktisch voorbij is- nog eens aansporen om de training te bezoeken. Het wordt namelijk zo zoet jesaan tijd om te koeman tot een definitief eerste elftal, waarmee v/e de competitie ingaan. Deze elftallen moeten namelijk aan de K.H.V.B. wor den doorgegeven. Wanneer IJ verhinderd bent, meldt U dan af bij dhr. H. Claessens (tel# 280). De competitieindeling voor het eerste en tweede elftal is als volgt: le Klasse K: America-De Molenwiekers-DIS-Geijsteren-Hegelsom-HRC 27-Melderslo-Meterik- HKIiVV 2-Venray 3-Wanssum 2-IJsseisteyn. 2e Klasse T America 2-Castenray-Griendsveen-Hegelsom 2-Kronenberg-Leunen-Meerlo 3- Melderslo 2-Merselo-Metorik 2-Venray 4-IJsselsteyn 2. OPM.De indeling van ons derde elftal is nog niet bekend. Er zijn thans i.v.m. de nieuwe regeling weer een groot aantal leden opgegeven voor de Med. Keuring. Gezien de praktijk weet U allt-n, dat deze niet overbodig en zelfs in sommige gevallen voorkomend kan werken. In dien een opgeroepen speler niet komt opdagen(afmelden met een geldige reden is mogelijk), zal hem dit voortaan 3?50 extra-contributie kosten? dat zijn namelijk de kosten vijjor de vereniging, die aan de Med. Keuring verbonden zijn. Hoe staat het met de lotenverkoop Leden,blijft niet uitstellen en pro beert de loten zo-vlug mogelijk aan de man te brengen. Zondag, 14 aug. a.s., is er na de Hoogmis gelegenheid tot het betalen van contributie in café H. v. Asten. Dit geldt ook voor de A-jeugd. Willen alle C-spelers, die nog geen pasfoto hebben ingeleverd bij de secre taris, dit in de loop der komende weken doen. Zondag, 14 aug., vriendschappelijke oefenwedstrijd IJsselstc-yn 2-Zeil- borg 2. Aanvang 2.30 uur. Woensdag, 17 aug. begint de training der A-j eugdAanvang 7 ..30 uur. Zorgt dat U allen present bent. V eteranenvoetbal Zaterdag 13 Augustus, wedstrijd: Deurne - IJsselsteyn, aanvang 6.30 uur n.m.vertrek 6 uur n.m. vanaf H. van Asten. Opstelling: J.Janssen J.Teunissen H. Koonings P.Reynders H.v.Well J.v.d. Zanden M.Marcellis H. van Ass Th.Teunissen G.Philipsen P. Cox Grensrechter: L. van Soest. Reserve: Fr.v.d. Weyer. Zaterdag 20 Augustus 1966 wedstrijd: IJsselsteyn - L.V.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3