J.B.T.B. Zoals misschien wel bekend is gaat de J.B.T.B. een sportclub oprichten Er zijn al verschillende opgavën binnen zodat we hiermee al kunnen be^ ginnen, maar we zouden toch.'nog graag zien dat het ledental wat groter werd» Daarom vragen wij de sportliefhebbers die hiervoor in.tresse heb- befay. zich zo spoedig- mogelijk op te geven bij een der bestuursleden. Fanfare G-oed nieuws voor de muziekliefhebbers. Het bestuur van onze fanfare maakt hiermede bekend dat er op Zaterdagavond Mei a.s. in het Gemeen schapshuis een muziekavond wordt: gehouden. Dit is een uitwisselingsavond, welke reeds lang is gepland,, maar wegens, omstandigheden uitgesteld moest worden. Op deze 'avond ziillen, na de opening door de plaatselijke fanfare voor U muziceren een 2 tal corpsen uit de omgeving, mogelijk nog door een mannenkoor aangevuld. Dus liefhebbers van muziek, houdt deze avond vrij en komt luisteren, en geef door Uw aanwezigheid blijk van medeleven met 'de plaatselijke fanfare. Verdere mededelingen volgen de volgende week. L.V.B. Op vrijdag 6 Mei wordt de jaarlijkse kringbedebaart naar Oostrum ge houden, om 8 uur n.m. is er een H. Mis. De leden die mee willen gaan worden verzocht zich voor maandag 2 Mei op te geven bij de secretaresse, tel.351De bus vertrekt om 7-15 uur n.m., aan de kerk. De dames weduwen-leden van de L.V.B. die een verdiepingsdag willen bij wonen, hebben hiertoe gelëgeneheid op dinsdag 24- Mei of op woensdag 25 Mei, in het klooster van de Zusters Augustinessen van St. Monica, Anemoonstraat 5 te Sittard. Indien nodig zal vanaf station Sittard, zowel voor de heen- als terug reis, voor een bus gezorgd worden. De leidigg van deze dagen berust bij de Zeer Eerw.Heer J.M.H.D'arnx, die tevens de conferenties houdt. Beide dagen zullen om 11 uur v.m. begin nen en om 17 uur n.m. besloten worden met een H.Mis. De kosten bedragen per deelneemster f.6,- welke bij opgaven betaald moeten worden. De dames-weduwen, die hiervoor belangstelling Rebben kunnen zich voor 2 Mei opgeven bij de secretaresse» Bij opgave voor keur voor bepaalde dag vermelden. Boerenleenbank. Volgende week vrijdag 6 Mei 1966, is de avondzitting van 7 tot 7»30 uur en niet tot 8 uur zoals grooonlijk. Gelieve hiemmede rekening te houden. Boerenbond. Aangifte veldkeuring oogst 1966. n saUiterlijk tot 15 Mei a.s. bestaat er gelegenheid voor aangifte veldkeuring 1966 van: Pootaardappelen,winter en zomergranen. Aangifteformulieren worden U op verzoek toegezonden. Ingevulde formulieren met certificaten vóór 15 Mei inzenden. Gevraagd: melkopzetterhoog loon prettige werkkring. Degenen die in het (bezit zijn van rijbewijs C, genieten voorkeur. Pa.Koonings, Transportbedrijf. Te koopvoldragen jonge zeugen. Jac. Willems, Peelweg 4-.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3