BOERENBOND BESTELLINGEN: Reeds vaker hebben wij de nadruk gelegd op het doen van de bestellingen, welke bestemd zijn om bezorgd te worden Wij willen dit nu nogmaals herhalen en vooral de nadruk leggen op tij dig bestellen. Het komt de laatste tijd te vaak voor dat de bestellingen gedaan worden in de loop van de dag dat men graag bezorgd wil hebben. Dit komt voor ons vaak ze.ér slecht uit omdat we dan van te voren niet. kunnen plannen welk werk we moeten doen. Wij doen dan welsteeds ons uiterste best om toch ieder naar wens te bedienen, maar het is.ons niet altijd mogelijk. Wij zouden onze afnemers dan ook nog eens nadrukkelijk willen vragen om toch minstens een dag van te voren te bestellen of bij de bestelling op te geven dst het voeder pas de .volgende dag bezorgd hoeft te worden. Als allen hieraan medewerken dan kunnen wij altijd een dag té voren, zien fat we de volgende dag moeten mengen en bezorgen. Om het bedrijf zo economisch .mógelijk te laten draaien, wat tot ieders voordeel strekt is uwe Volledige medewerking nodig. Wij hopen dan ook dat" Wè hierop mogen rekenen én zullen dan van onze kant ons uiterste best doen óm alles zo vlot mogelijk te verzorgen. VUILE ZAKKEN: Het'komt nogal eens voor dat zakken erg bevuild worden terug geleverd, j.n het verleden hebben wij hierop ook reeds, vaker gewezen en uwe mede werking gevraagd. Wij zouden dit nogmaals willen doen- en U vragen om aan. de zakken toch de nodige, zorg té bestedên en te. zorgen dat ze niet al te veel bevuild worden. Met 'overbrenging van ziekte zou dit weieens gevaar kunnen opleveren omdat de zakken dan steeds van het ene bedrijf naar het andere gaan. Ook in déze hopen wij op. uw volle medewerking te kunnen rekenen, daab wij anders genoodzaakt zijn om 'in de toekomst te vuile zakken tegen lage re prijs te.gaan terug betalen. VOORLICHTING: Wenst U voorlichting op het gebied -van verzekeringen, dhr. F, van Mulle- kom staat voor U klaar. Voor pluimvee draagt L. Jeurissen deze taak. Varkens adviezen kunnen, via J van Lin verkregen .worden terwijl' voor MESTKUIKENS: dhr. G. van Reris in déze kring -werkzaam is. Wenst U van een van deze diensten gebruik te maken dan kunt U dit op kantoor opgeven en wij zullen zorgen dat een deze persoenen bij U aan komt. jj. Mocht het zijn dat U niét bezogi: wordt, geef dan nog even ..een seintje want vergeten en vergissen is menselijk. Als U adviezen wenst welke niet door bovengenoemde'personen behandeld kunnen worden dan wijn-wij steeds bereid deze persoonlijk te geven of te .zorgen dat er iemand komt die terzake deskundig is. U kunt met al uw problemen bij ons terecht want wij"staan steeds tot Uw dienst.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3