Handboogschutter!j 40 jarigi "bestaan, Qp Z.aterdag ;26 Maart viert de handboogschutterij "Ons Genoegeh.n 'haar 40 jarig bestaan in cafe H,. :van Asten. Bij gelegenheid van dit feest zal het bestuur recipiëren van 7.30 uur tot 9 uur. Schoolnieuws. Aan de ouders van de leerlingen uit de klassen zes. Zoals gebruikelijk vond... de plechtige communie plaats op de 3© zondag na Pasen, Dit zou dit jaar.zondag 1 Mei zijn. Er zijn echter nieuwe ideeën geboren om van het gebruikelijke af te stappen. Deze nieuwe ideeën bestaan uit zogenaamde schoolverlatingsda- gen, welke dan ook "niet in de schoolklas gehouden zullen worden, maar elders. De opzet van deze dagen zal met U besproken worden, ook de in deling en de te ondernemen activiteiten op deze dagen. Dit is echter onmogelijk zonder Uw toestemming. Daarom zult ook U, ou ders van leerlingen uit de zesde klas:, bijeen moeten- komen op een nog nader te bepalen tijdstip.. Communieplechtigheden. ca-Zoals reeds op de ouderavond werd medegedeeld vindt de eerste H.Communie plaats op Hemelvaartsdag, 19 Mei a.s. Op 23 April a.s. wordt er voor de ouders*van de eerste communiekanten, (kinderen van de 2é klas), een,speciale ouderavond 'gehouden. Vriendelijk verzoeken we de ouders -déze avond,.(maandag 23-. April) vrij te houden om op deze avond aanwezig te'zijn, daar er belangrijke.bespre- kingspunten, zoals "voorbereiding-door ouders, en organisatorische ver anderingen op "het programma staan. Zoals U weet, vaders en möedérs, is Uw stem beslissend. We jmpen, dat' er ook voorstellen „van Uw kant komen. Overlegt U daarom van te voren eens met elkaar. -Nadere mededelingen volgen. Fanfare. Het bestuur van de fanfare verzoekt- hierbij alle muzikanten en drummers om op Zaterdag 26 Maart a.s., uiterlijk 8 uur s'avonds aan het Gemeen schapshuis bij elkaar te komen, voor het brengen.van een'serenade aan de landboogschutterijdaar deze vereniging dan haar 40 jarig bestaan viert. Een andere mededeling-is, dat-de"jaarvergadering is bepaald op Zaterdag 2 April a.s., in het Gemeenschapshuis. ffuinbóuwvereniging Aspergesorteerderspegenen^ie j^et komende seizoen asperges willen gaan sorteren, worden verzócht zich op te geven vóór 10 April a.s. bij' M. Arts, tel.no.331. De minimale leeftijd is bepaadd op 16 jaar. Aspergetelerszondag 27 Maart is er een vergadering in net Gemeen schapshuis, na de Hoogmis. Op deze vergadering worden alle aspergetelers verwacht, ook die telers die voor het eerste jaar steken. C arnavalsbereniging Op maandag 28 Maart houdt de carnavalsvereniging haar algemene leden vergadering, bij J. Bos, aanvang 8.30'uur nm.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3