Limburgse Vrouwenbeweging. Donderdag 10 Februari om 7»30 uur, houdt pater Keuters eenle.zing met dia's over de wonderdadige medaille» Op deze avond, wordt ook de Lourdesreiè verloot. Al de leden zijn van harte welkom. De leden die op de -demonstratie zijn geweest van de hartigè hapjes, en nog geen stencil van de recepten heboen, kunnen deze afhalen bij ft. Arts- Janssen, Heidsepeelweg 22a. Tuinbouwvereniging. 'JuinTjouwvoorlichtinasmidda^ 0p woensdag g Februari wordt er door de kring Venray een tuinbouwmiddag georganiseerd. Deze wordt gehouden in zaal Rongen te Oirlo, aanvang 2 uur n.m. De onderwerpen die er behandeld worden zijn: Kaskomkoïïimerteeltdoor Dhr. Boots, assistent R.T.C. Kas- en.natuuraugurkenteeltdoor Dhr. Hulsman assistent R.T.C. Ra een inleiding van bovengenoemde teelten, isjé er gelegenheid tot het stellen van vragen. Een goede opkomst wordt verwacht. Deze tuinbouwvoorlichtingsmiddag wordt georganiseerd door de Tuinbouw- vakband van de Kring Venray.x GROOT TEENERBAL met bezoek van JeugdprinsHARRIE den eerste met zijn gevolg. Met medewerking van zaalhouder Bos, en het dansorkest "Het Feeltrio" o.l.v. H. Kamps, kunnen wij onze belofte houden en een gesloten bal organiseren voor onze reuskes en reusineks, van 11 t/m 16 jaar, op Zondag 1p Februari van 5 tot '8 uur in zaal Bös. Er zullen kaarten verkoopbaar, worden .gesteld., a f.1,-, welke geldig zijn voor alle Teenerbals, gegeven door de carnavalsvereniging, tot 51 Maart 1966. Deze kaarten zijn verkrijgbaar, tot Zaterdag 12 Februari, bij de vol gende zaken: Baltissen Textiel Keysers Smederij Bos Bakkerij van Gassel Kruidenier. Op-zondag 13 Februari zullen er aan de zaal geen ka-rtjes meer verkocht wórden. Wij hopen voor onze jongen en meisjes iets apparts te kunr.en brengen, en verzoeken daarom ook om' de volle medewerking van de ouders, en vragen hen om de kinderen na cfloop van het bal af te halen. Wij beginnen om 5 uur, en om 8 uur is het beslist afgelopen. Koop Uw kaarten bij betreffende zaken, en la-rt Uw kinderen meehelpen aan het opbouwen van goed georganiseerde Jeugdcarnaval. Tot ziens op Zondag 13 Februari om 3 uur in zaal Bos. Prins Harrie, Vorst Willy, met hun gevolg. Te koop: prei- Joh.Lemmens, Timmerman?-sweg 10a Te koopa£gewer]^e championmest eventueel thuis te bezorgen. AWinnen, Jan Poelsweg. ie koop. een wasmachine, centrifu ge en wasketel. Fr.v.d. Vi/'eyerPuttenweg 2.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1966 | | pagina 3