Vfln toRSSEL'S Bibliotheek. De 'bibliotheek is op Zondag 2 Januari 1966 geopend na de Hoogmis, tot. kwart voor 12, of zolang er leden zijn.'Zitting houdt Dhr. A.Steverink. Zondag a.s. worden U de lidmaatschapskaarten voor het Jaar 1966 uitge reikt. Degenen, die a.s. Zondag niet kunnen komen, krijgen de lidmaat schapskaarten op een der volgende zondagen aangeboden. De lidmaatschaps kaarten' kosten' f1,-Fersonen uit één gezin kunnen, gerust op één lidmaat schapskaart boeken halen. Er' wordt geprobeerd' het aantal romans en cowboyboeken te vergroten, het geen noodzakelijk is door het steeds groter wordend, aantal lezers. Ook kinderen kunnen lid worden. Zij krijgen knipkaarten aangeboden, wel ke' f.-,50 kosten en waarvoor 10 boeken gelezen kunnen worden. Boerenleenbank-»- Sluiting bij jaarwieseling^ Maandag 3 Januari zal h'et kantoor van de Boe- renlcenbank wegens balanswc-rkzaamheden de Gehele dag GESLOTEN zijn. Wij kunnen dan onmogelijk lokethandelingen doen, zodat wij U vragen om hiervan goede nota te namen. arzoek tot beperkingJiandelingon. Mogen wij u evenals andxre jaren vra gen om de eerste week de bezoeken aan de bank tot het uiterste te beperken, terwijl wij U verder vragen om de eerste veertien dagen van Januari zo wei nig mogelijk met spaarboekjes te komen.Hierbij denken wij speciaal aan de kinderspaarboekjesSpaarbusjes zullen deze eerste veertien dagen niet voor lichting worden aangenomen. Mogen wip U bij voorbaat dank zeggen voor Uw medewerking in deze. Carnavalsvereniging Nieuwjaarsdag zal Prins Sef I afscheid nemen van het Peelreuzenrijk. Al len die dit gebeuren willen meemaken worden verzocht om. Nieuwjaarsdag naar het: Gemeenschapshuis te komen, waar ze welkom zijn. ZELFBEDIENING. Vers vlees uit de slagerij: Dit weekend: 500 gram Haascarbonade voor f.4.1:0 Hele week: 500 gram Verse worst 1.98 Woensdag: 500 gram Gehakt 1.78 In de kinderkleurwedstrijd hebben 4 kinderen uit' IJsselsteyn een prijs weten te veroveren, n.l. Eddy van Haperen, Petra Verbruggen, Hans Fleurkens en Ricky Deters. Wij wensen onze klanten een prettig en Zalig Nieuwjaar toe. Beleefd aanbevelend, Jan van Gassel. Hartelijk 'dank aan de Boerinnen- bond, voor het mooie Kerstge schenk. Vrouw van Soest, Kerkweg. Schildersbedrijf A. FLEURKENS, wenst allen een voorpsoedig 1966. Gevonden, Portemoneé t.b.adv.kosten t.t.b. bij Maria Rooyakkers, Kerkweg 2a. Te koop. parxij biggen. J. Lemmen, Timmermannsweg.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 3