MEISJESGILDE Zondagmiddag om 2- uur bijeenkomst voor de Lidwina groep. L. V. B. (boerinnenbond) Op dinsdag 21 dec. komt mevr. Hooyakkers uit Venray in zaal Bos om 7130 uur een spreekbeurt houden over de voetverzorging en het: dragen van schoenen..- Al onze leden reorden hierop verwacht. a.s, Maandag is'er geen kienen in verband met de Sociaal Economische Ontwikkelingsavond waar pater M. J. Duijkers het onderwerp zal behande len van Kerk en geloof' in deze tijd. Ook op deze avond verwachten wi veel van onze leden. BOEBENBOND Aansluitend aan bovenstaande willen wij onze leden erop attent maken dat de laatste avond in de serie van de sociaal economische ontwikke ling gehouden wordt op maandag 20 december a.s. om 7?30 uur in het gemeenschapshuis. De alom bekende pater M. J. Duijkers- zal de navolgende, onderwerpen aan de orde stellen: Wat is er met de Kerk aan de hand Waarom geen katechismus Wat moeten wij nog geloven Bestaat er nog wel zonde en moet er nog. gebiecht worden Hoe staat het met de opvoeding van de jeugd, de omvang van jongens en meisjes met elkaar Is.in de liefde alles geoorloofd Moeten wij nog gehoorzamen of moet ieder maar handelen volgens zijn eigen geweten? Wij dachten dat bovenstaande onderwerpen meer dan interessant genoeg zijn en zeer zeker belangrijk om de weg naar het gemeenschapshuis te maken. Blijf dus maandag avond niet thuis, maar kom naar het gemeen schapshuis BIBLIOTHEEK. Zondag na de Hoogmis is de bibliotheek geopend. Zitting houdt Mej M.Spreeuwenberg. SCHOOLNIEÜWS De kerstvakantie begint dit jaar op vrijdag 24 december. Op donderdag 23 december is er dus wel school, en op vrijdag 24 dec. is er geen school. Op donderdag 6 januari begint de school dan weer. JONGE BOEREN. a.s. dinsdag 21 december is er een filmavond voor de jonge boeren in café H. van Asten. Aanvang 8 uur. Vanuit Eikeloord dank ik hartelijk de IJsselsteyn- se middenstand voor de prachtige fruitschaal. Leike Sanders Eikeloord Groesbeek. Te koop: 2 varkens voor huisslachting A. Kuunders, Schoolweg 4 IJ sselsteyn Van harte dank ik de middenstandsver- eniging van IJsseisteyn voor de mooie fruitschaal die ik heb mogen ontvan- I gen. Sint en Piet het was erg lekker. Jack Smeets Huize Zonhoeve Son (H.BR.) I Te koop: Kerstdennen ongeveer 1 meter. P. Janssen I Timmermannsweg 3a jIJsselsteyn tel. 229.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 2