Éoerenbond, suikerbieten» yolgens de laatste informaties welkewe hebben'kunnen krijgen, zullen ondanks alle tegenslagen met de suikerbietenoogst van dit jaar a.s. Woensdag 8 December in Wanssum de laatste bieten verladen worden. Wij hopen dat het weer zodanig mag omslaan dat allen in de gele genheid zijn de bieten nog tijdig te rooien. Gezellig zitten bij heerlijke kolenkachelwarmte-q van "bovenstaande kunnen profiteren bedenk dan wel dat wij op Vrijdag 10 December weer brandstoffen bezorgen. Om ons in de gelegenheid te stellen de brandstof tijdig klaar te kunnen hebben zouden wij U willen vragen uiterlijk op Woensdag te bestellen. Bibliotheek. Zondag na de Hoogmis is de bibliotheek geopend, zitting ^oudt Mej. M« Spreeuwenberg, - Schoolnieuws. Maandag 6 December, is er in verband met St. Nicolaas, geen school. Ruiterclub. Op zaterdag 11 December houdt de Ruiterclub haar jaarlijkse snertrit. Er zal om 9-30 uur aan de Boerenbond vertrokken worden. s'Avonds om 7 uur worden de ouders van de ruiters, de leden en diegenen die geholpen hebben met de fancy-fair, allen met echtgenote of verloofde, verwacht bij J. Bos. Er kan naar behoefte snert of koffie met gebak gebruikt worden. De avond zal opgeluisterd worden door een orkestje. Damesgymnastiekclub Op maandag 6 December is er geen gymnastiek voor gehuwde dames. Dus weer op Maandag 13 December om 8 uur. ZELFBEDIENING Vers vlees van de slagerij: Dit weekend: 500 gram Varkenshaas voor f.4-,50 Hele week: 500 Speklappen f.3»90 Woensdag: 500 Gehakt f,1,89 In verband met Sb«Nicolaas wordt er door ons niet gebakken en bezorgd op Maandag 6 December. Beleefd aanbevelend, Jan van Gassel. Om St. Nicolaas volledig te laten slagen, nog gauw een paar mooie laarsjes, schoenen of pantoffels er bij. DIE HALEN WE NATUURLIJK BIJ van Dierendonck. Solexlaarzen f. 29,90 Dames bontlaarsjes f. 19,95 Damespantoffels vanaf f.4-, 95 Herenpantoffels f.495 f.5,50 - 6,95 - 7,95- Wollen vacht gevoerd f.9»50 Rode katoenen voetbalkousen, krimpvrijtrainingsballen f.4-,50voetbal broeken f.3»50 Beleefd aanbevelend.Wed, van Dierendonck.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 3