MSDEDELINGEN VAN S.V. IJSSELSTEYN -De competitie der jeugd is vanwege de winter evenals andere ja ren stilgelrgd. Waarschijnlijk tot februari. -De trainingder B-jeugd zal tijdens de winterperiode gewoon door gaan.De B 1 zal haar vorm hierdoor op peil houden om het trotse ongeslagen record te handhaven, waardoor op *t eind van de com petitie mogelijk de kampioensvlag gehesen kan worden. -De C-jeugd wordt dinsdags niet meer op de training verwacht. -Evenals het vorige jaar zal er ook dit jaar een afzonderlijke St. Nicolaasavond voor de B+C jeugd gehouden worden en wel op donderdag, 25 november, in het Gemeenschapshuis. Hot aanvangsuur is gesteld op 7 uur. Vanaf 630 uur worden alle jongens per busje opgehaald en s avonds weer thuisgebracht, behalve natuurlijk de jongens, die in 't "centrum" van IJsselsteynwonen. Ouders, die voor deze avond belangstelling hebben, zijn'van harte welkom. -De St. Nicolaasavond voor de Senioren+ A-jeugd zal, zoals reeds eerder medegedeeld werd, gehouden worden op vrijdag, 3 dcc.. -Programma, zondag 21 nov. IJsselsteyn - HRC 27 2.30 uur Melderslo 2 -IJsselsteyn 2 2 uur IJsselsteyn 3-Merselo 2 12 uur -De competitie zal van 26 december t/m 31 januari worden stopgezet. "Korfbalclub. Langs deze weg willen wij allen bedanken, dus alle inwoners van IJsselsteyn, die de oliebollenactie tot een succes hebben gemaakt. Uitslag wedstrijd: Vlierden asp.I - IJsselsteyn II 0-3 Wedstrijden Zaterdag 20 November 1965= IJsselsteyn asp. I - Handel, aanvang 4 uur IJsselsteyn asp. II- Ommel, 3 uur. Wieler-Comité IJsselsteyn. Onlangs is de slotvergadering van de auto-cross van 22 Augustus ge houden, waarbij bleek dat er een zeer behoorlijk resultaat kon wor den geboekt. Op deze vergadering is verder besloten om de comité-le den en verdere medewerkers een feestavond, aan te bieden voor de ont vangen hulp. Het is gelukt om het gezelschap "Sjengske" la Roy uit Kessel te arran geren. Het was de bedoeling om te trachten op een Zaterdag of Zondag deze feestavond aan te bieden, daar dan zeker alle medewerkers aan wezig kunnen zijn. Helaas waren reeds alle zaterdagen en zondagen tot Fbéruari door het gezelschap bezet, zodat we-noodgedwongen naar een andere dag hebben gezocht. Deze feestavond zal nu worden aange boden op DINSDAGAVOND 1G December, en wij willen reeds nu alle comi té-leden en medewerkers vragen 'om deze avond vrij te houden. Een na dere persoonlijke uitnodiging volgt nog. Tot dinsdag 1A December ll Klaprooscomité De huis aan huis gehouden Klaprooscollecte, heeft de mooie som op gebracht van f.165?-- Het comité brengt langs deze weg dank aan alle milde gevers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 2