Tuinbouwvereniging De komende week wordt er alleen op Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrij dag naar de Veiling gereden. Alle producten moeten voor haïf 8 aan de loodè. zijn. De augurken moeten nog op Dinsdag en Donderdag gebracht worden. Zodra dir verandert zullen we s'morgens onderling overleggen welke dagen we augurken rijden. De mogelijkheid bestaat als er meer augurken gaan komen dat we s'mor gens vroeger begpnnen met augurken blokken, maar dan wordt dit nog aan de augurkentelers medegedeeld. Feestelijkheden van de veiling In de lQOp vaa de week hebben de lèden van de Tuinbouw- en Eiervereniging een formulier thuis ontvangen. De leden die naar deze feestelijkheden toe gaan, willen we nog nadrukke lijk mededelen dat ze moeten zorgen dat de antwoordstroken vóór 9 Augustus zijn ingeleverd bij de tuinbouw- of eiervereniging. We willen de leden er op wijzen dat zij die het formulier van de tuinbouwvereni- ging ontvangen dit ook weer bij de tuinbouwvereniging, en de leden die dit van de eiervereniging ontvangen, dit bij de eiervereniging moeten inleveren. De reisgelegenheid en de kosten van de reis op 20 Septem ber zullen nog nader bekend gemaakt worden. Niemand mag op eigen reis gelegenheid gaan, men wordt tofch niet toegelaten op de C.V.V. Op de antwoordstrook moet goed duidelijk zijn ingevuld of U wel of niet naar het feest gaat, of U met een of met twee personen komt, de naam van de tweede persoon, die tweede persoon moet iets met het gezin of bedrijf te maken hebben. Wordt hier misbruik gemaakt dan vervalt de hele uitnodiging, dus ook van de eerste persoon. Verder moet vermeld worden of U misschien een tweede uitnodiging hebt ontvangen Boerenbond. Verzekeringen. Hebt y reeds een RECHTSBIJSTANDVERZEKERING van de ö.V.M. (Onderlinge Verzekerings Maatschappij) Een rechtsbijstandverzekering geeft U recht op hijstand tot verhaal van schade, indien terzake van een ongeval met uw motorrijtuig door U schade is geleden waarvoor een derde aansprakelijk wordt geacht. Recht op hijstand in de strafprocedure indien ter zake van een ongeval met Uw motorrijtuig een strafvervolging tegen U wordt ingesteld. Recht op hij stand door experts en verkeersdeskundigen, door een, in overleg met de O.V.M. aan te wijzen advocaat, voor bestuurder en pas sagiers, in het buitenland, terzake-van een ongeval met een soortgelijk vervangend motorrijtuig. Recht op hij stand die voor U ook noodzakelijk is, indien uw motorrijtuig all-risks verzkerd is en wel tot verhaal van: het eigen risico, huur kosten van een vervangend motorrijtuig, waardevermindering van uw mo torrijtuig, letselschade, kosten geneeskundige behandeling, smartegeld, inkomstenderving. Jaarpremie A. Personenautocombinatiewagen en stationcar(uitsluitend vervoer van personen) Scootmobiel, voor binnenland f.30,-~ B. Idem met aanhanger f.35? C. Taxi, verhuur met chauffeur, auto met 20 km. plaat f.40, D. Motorrijwiel, motordriewieler,scooterrijwiel met hulpmotor f.15»- Eo Vrachtautobestelautocombinatiewagen en stationcar(vervoer van personen en/of goederen f.35?- P. Idem met aanhanger f.40,-- G. Trekker met oplegger f.40, H. Landbouwtrekker met maximaal 2 aanhangers, landbouwwerktuigen wel ke, zich op "eigen kracht voortbewegen, f.15? Toelichting: Geen eigen risico.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 3