M B L J.B.T.B. Op zondag 8 Augustus zal er in IJsselsteyn een sportdag gehouden worden die niet alleen.in het teken van de sport zal staan, maar ook van de uitwisseling. Deze sportdag zal n.l. gehouden worden met de afdelingen waarmee. IJssel steyn de laatste 3 jaar een uitwisseling heeft gehad: t.w. Haps, Maas- bree en Eist. Op deze sportdag zult U kunnen genieten van verschillende sporten o.a, Romeins wagenrennen, damesvoetbal, langzaamfietsen, touwtrekken, en hardlopen. Na afloop van de sportdag zal er s'avonds een gezellige balavond zijn die voor iedereen toegankelijk is. Omdat een dergelijke sportdag nog nooit eerder is gehouden, hopen wij dat velen 8 Augustus zullen reserveren en komen zien, wat een hunner ver enigingen presteert en organiseerd Boerinnenbond Wie van de leden heeft intresse in de namiddag een-uitstapje te maken naar het Openluchtmuseum in Arnhem, op Maandag 26 Juli Bij voldoende deelname vertrek om 1 uur aan de kerk. Opgave voor 20 Juli bij Mevr. Verheyen, tel.270 J.B.T.B. Op zondag 25 Juli wordt er in het sportpark te Yenray een kringvoetbal- tournooi georganiseerd voor de kring Venray. Degenen die nog intresse hebben om mee te doen, kunnen zich opgeven tot Woensdag 2d Juli bij H. van Ass, tel.no.227° Meisjes Gilde. Maandagavond om 7 uur bijeenkomst voor de Odilia- groep in het clublo kaal. We houden dan een afscheidsavond voor Maria Janssen, We hopen dat je allemaal aanwezig bent, ook in verband met de bivak. Er zijn nog enkele leden die de contributie nog niet hebben betaald. Doe dit liefst zo spoedig mogelijk. - Eanfare Het bestuur van onze fanfare brengt het volgende nieuws onder de aan dacht van de lezers van dit blad. Het succes van onze drummers is U allen bekend,'bij het- behalen van een flinke prijs wordt in de regel een receptie gehouden. Door allerlei omstandigheden is het voor ons zeer moeilijk geweest dit te houden, maar daar er door verschillende personen naar gevraagd is of dit niet meer werd gehouden, is door het bestuur in overleg met de ^rummers besloten deze receptie alsnog te houden op a.s. zaterdag 17 Juli in het Gemeenschapshuis, en wel van 8 tot 9 uur n.m., het muziek corps zal daarna enkele nummers ten gehore brengen, de drummers hun con coursmarsen, verder zal deze avond door amusementsmuziek worden aange vuld. Naast dit bericht maakt het bestuur nog bekend dat besloten iw, op zaterdag 2d- Juli. weer een rondgang te houden voor oud ijzer, lompen en pa£>ier, en wij hopen weer op Uw aller medewerking, zoals bij voor gaande ronden in dez'e, waardoor dit weer vlug kan verlopen. - Bij voorbaat reeds dankend, Het bestuur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 2