"S.V. IJSSELSTEYN" Einsdag, 13 .juli a.s.- houdt S .V. IJsselsteyn haar Jaarvergadering in cafe H.v.Asten. Aanvang 8.30 uur. Het Bestuur verwacht een goede opkomst der leden, daar er zeer belangrijke punten aan de orde zijn. Tevens zal er op deze avond gelegenheid zijn om de contributie te betalen. De volgende agendapunten komen aan de orde: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Jaarverslag. 4. Financieel verslag. 5. Bestuursverkiezing. 6. Elftalcommissie. 7. Leiders der elf tallen. 8. Rondvraag. G-elieve candidaten voor de diverse functies schriftelijk in te dienen bij de secretaris voor de aanvang van de vergadering. De candidatuur moet door minstens 5 leden gesteld worden. Dinsdag 13 juli, zal de training weer hervat worden. Spelers, het bestuur heeft alle moeite gedaan om een geschikte trainer aan te stellen. Vandaar dat het zeer op prijs wordt gesteld, dat de trainingen goed bezocht worden. U wordt thans de kans ge boden Uw techniek en conditie op peil of op hoger peil te brengen. Neemt deze kans waar. Het aanstellen van een degelijke trainer brengt grote financiële kopzorgen met zich mee. De kas is op deze manier uiteraard zeer kwetsbaar geworden. Grote uitgaven die door een vereniging gedaan worden, zijn altijd verantwoord indien zij doelmatig besteed worden. En dit is het geval, wanneer de trai ning goed bezocht wordt. Aaa U spelers de taak, om het bestuur die ervaringen in het komende jaar te laten opdoen, opdat v.w.b. de aanpak van het trainersprobleem de eerstvolgende jaren op de ingeslagen weg kan worden voortgegaan. Zaterdag, 10 juli: Veteranenvoetbal IJsselsteyn- Overloon - Aaanvang: 6.30 uur L. Swinkels J. Teunissen P. Reynders L. v. Soest W. Verschuuren H. Litjens E.v.d.Weijer H. v. Well Th. Teunissen H. Koonings Jo Janssen Scheidsrechter: J. Wismans Res: M. Berkers Zaterdag; 17 juli: Liessel - IJsselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 2