BOEREnBOnD Uw auto kan geen 500 kg. in zijn koffer vervoeren. Maar hij is wel sterk genoeg om dit te trekken op een AMHANGWAGEU Wij hebben ze weer in voorraad. Alles nieuw matriaal en voordeliger dan van grote fabrieken. GARAGE: n\l. DE PEELSTREEH Jan Poelsweg 5tel.274- KERMIS De komende week gaan we weer met zijn allen kermis vieren. Ook de mede weker s van de boerenbond willen hieraan meedoen. Om dit te kunnen hebben we echter de medewerking nodig van onze leden afnemers. Wij zouden kermis maandag de geheledag willen sluipen en op dinsdag en woensdag zullen we van 7-11 uur geopend zijn. Als nu onze leden afnemers welke anders op maandag voer krijgen, deze week het dubbele zouden nemen, of zo dit niet mogelijk is, toen wel aan merkelijk meer en als daarbij diegene welke op andere dagen ontvangen en voor 2 wekend voorraad kunnen nemen dit in de week voor de kermis doen, dan zijn wij met ons gehele personeel U hiervoor dankbaar en wensen U allen prettige kermisdagen toe. KALIZOUT Er is weer de gelegenheid om kalizout 40% te bestellen. Deze bestellin gen kunnen gedaan worden voor levering franko boerderij of voor opslag in onze magazijnen. Voor levering franko boerderij Is zeer spoedige bestelling gewenst om dat aanvoer spoedig kan plaats hebben. Liefst voor 15 juli a.s. De prijs zal zijn fl. 12,10 franko en fl. 12,50 voor opslag per 100 kg. Deze prijs zal maandelijks met 10 cent verhoogd worden. Op meerdere plaatsen deden ze. dit reeds eerder, maar omdat, wij vaak gro tere partijen hebben, hebben we dit nog niet gedaan namen ze vaak kali in voorraad in papieren zakken. Ook wij hebben gemeend om dit jaar een partij gezakte kali te bestellen om te zien of voor onze afdeling dit produkt ook opgang zal maken. De prijs van de gezakte kali is fl. 1,40 per 100 kg. hoger dan van los produkt o Uwe bestellingen, zowel voor los als eventueel voor gezakt produkt zien we gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 4