.MEDEDELINGEN, UITSLAGEN En OPSTELLINGEN VAN S.Y. IJSSELSTEYN -In de komende weken wil" S. VIJsselsteyn een beroep dPen op de IJsselsteynse gemeenschap. Dit in de vorm van de jaarlijkse verkoop van donateurskaarten. U zult zeggen, wat komt de sportvereniging daarmee,laat in de tijd van het jaar. Maar zoals N.misschien reeds weet igebeurt dit in overleg met de overige verenigingen "per toer beurt.- Dit jaar komt S.V. IJsselsteyn als laatste aan hod. Mede door de Instrumenten-actie van de fanfare en Carnaval is het daardoor nog enigszins later geworden. Niettemin hopen we toch, dat we ook dit jaar wëer geen vergeefs beroep doen op U allen en dat U langs deze weg de voetbalclub, een warm hart toedraagt Het Bestuur Mogen we de jeugdspelers nog eens aanmoedigen de wekelijkse, trai.- ningsavonden trouw te willen bezoeken. De jeugdleiders Uitslagen gespeelde wedstrijden IJsselsteyn Al- BYV A 1 3-0 Melderslo B 2 - IJss. B- 2 1-3 IJsselsteyn 3 - De Molenw.4 3-0 Leuenen 3 - IJsseist. 2 0-6 Zaterdag, «20 maart Wanssum A l - IJ'sselstèyn.'A 1. Aanvangs 4 uur B. y. Dierendonck Vertrek. 3 uur -L, 'Lemmens W. Imeet's H. Stevens A, Sanders P. Pouwels P. Pouwels V/.„ Sanders J. - Arts P. Dérikx G. Hahdrix Leiders j. Wismans Ress W. Willems Kerselo. BI- IJsselsteyn B 1 Aanvangs 3 uur Vertrekg 2. uur A.Hcndrix J. .V.. Ass- M. v. Asten J. Martens H. Claessems H. Arts W. Claessens G. v. Asten W« Claessens G. v. Vegchel P. Claessens Leiders, .JJanssen Ress H. Bui se IJsselsteyn B 2 - Hegelsom B2 Aanvang;: 3 uur Th. Claessens L. Jenne-skens J. Willems M. Sanders II. Pouwels J. Kuunders B. Claessens M. v. Tilburg H. Pouwels J. Sanders J. v. Tilburg Leiders M. Marccllës Rest H. Philipsen 'Spelers, die om een ofandere geldige reden niet kunnen mees pelen moeten zi oh -afmslden.-vabr zaterdags 12 uur bij- de aangewezen leider of P. Reynders, hoofdleider.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 4