Wielerronde Onlangs iaïin dit ."blad gepubliceerd dat binnenkfert weer een wielerronde t.b.v. bet bouwfonds voor de nieuwe kerk gehouden zal worden. De toen vermelde datum was echter gelijk met de motorcrès in Heyde. Het wielerronde-comité heeft afgelopen maandag besloten om de ronde nu te houden op ZONDAG 28 Maart a.s. Dit is dus komende zondag over een week en het comité heeft hiermee in deze korte tijd nogal wat bemoeienis. Ge zien het doel waarvoor de ronde wordt georganiseerd vertrouwt het comité dat op Zondag 28 Maart de inwoners van IJsselsteyn in grote getale naar de wedstrijd komen kijken. Het is voor U een pntspanning op deze middag en het comité ziet dan haar moeite ook enigzins beloond. Tijdens afgelopen ronden is vaak gebleken dat de belangstelling van IJsselsteyn niet erg groot was, maarhet is de bedoeling om zoveel mogelijk over te houden en daarom vragen wij U om te-komen kijken, al mocht bij' 'sommigen van TJ de 'belangstelling voor de wielersport minder groot zijn. Komt naar de wielerronde op Zondag 28 Maart, al doet U het alleen maar om het doel waarvoor deze ronde wordt georganiseerd, te steunen. We zullen geen kaarten in voorverkoop gaan verkopen, maar we rekenen op Uw aller medewerking. ZONDAG 28 MAART ALLEN NAAR DE WIELERRONDE t.b.v. het bouwfonds nieuwe kerl Stille Omgamg. - Hi e r volgen, nadere bijzonderheden over de a.s. Stille Om gang. Bij voldoende deelname gaan we met een extra bms naar--station Ven- ray. De kosten worden gezamelijk betaald-en zullen ongeveer -f .1,— per persoon bedragen. Spoorkaartje met inbegrip van kringcontributie- afde lingscontributie, en bijdrage aan Venray, kost f.9,50. De bijdrage aan Venray is iets hoger geworden. Dit was noodzakelijk om ook het koor der fraters weer te kunnen meenemen, „en vanzelfsprekend moeten de reiskosten door de gezamelijke afdelingen betaald worden. We krijgen weer een goed verwarmde trein met geluidsinstallatieHet Lof in Oostrum is om 23» 15 uur-,vertrek van de trein 0,42 uur. Aankomst te Amsterdam 3 uur. Eerst wordt dan de Stille Omgang gehouden, na de stille-tocht wordt gezamelijk naar de "Krijtberg" getrokken. De Hoogmis begint daar om4,45 uur. Na de H. Mis is ieder vrij tot het vertrek van de trein af.C.S. te 8,03 uur. Terug in Venray 10,22 uur, kaartjes en inlichtingen bij Gebr.Keysers. Geef U zo spoedig mogelijk op. Vooral dóen 'wij een beroep'op de jongeren om eens mee te gaan.De laat ste gelegenheid om kaartjes af te halen is tot Donderdagavond 25 Maart, omdat ik vrijdagmorgen moet- -afrekenen, en overblijvende kaartjes terug zenden. Wij rekefeen^op een groot aantal deelnemers.'' Namens de afd.IJsselsteyn van de "Stille Omgang", S.Keysers, secretaris. Fanfare Het bestuur .van de fanfaremaakt bij deze bekend dat op a.s. maandag 22 Maart 1065, in het Gemeenschapshuis de jaarvergadering gehouden zal worden, aanvang 8 uurn.m. Verwacht'wordt dat alle leden, muzikanten zowel ais drummers, aanwezig zullen.' zijn. Laten'we dus afspreken, tot maandagavond II. Fokvereniging Op maandag 22 Maart 1965 houdt fokvereniging "Eendracht" haar algemen le denvergadering in cafe H. van Asten, aanvang 8.30 uur nm.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 3