Attentie Om de IJsselsteynse schooljeugd ook de gelegenheid te geveh'om mee naar "beieren te gaan, is de reis uitgesteld tot 17 Juli. Wij hopen dat jullie je deze unieke reis niet wilt laten ontgaan.;'Als je het plan.hebt om mee te gaan of wens je inlichtingen, bel dan''z-o""" snel"-mogelijk Mijnheer Pastoor te!226, of M. Janssen, tel.228. Ruiterclub. Op 7..en- 8 Maart houdt de ruiterclub haar jaarlijks t'ancy-fair. Prijs schieten met gloednieuwe buksen en kogeltjes. Maandagavond trekking van de loterij, - om ii'uur n.m:» Wie zal de Schetlandse ponny winnen. Varkensfokvereniging. Hierbij nodigen wij de varkenshouders uit voor het bijwonen van de)jaar vergadering van onze vereniging welke gehouden zal worden a.s. Donder dag A Maart in zaal J. Bos, aanvang 8 uur n.m. Op-deze vergadering-zal inspecteur H. Reintjens van Pietvarkensstamboek een inleiding houden over de varkenshouderij in het algemeen» Ook Jonge Boeren welke geihtresseerd zijn in de varkenshouderij zijn van harte welkom. Zijp die tijdig aanwezig zijn ontvangen f.1,--- presentiegeld. Qp een trouwe opkomst wordt gerekend. Spaarkas A.s. zaterdag lichting van de moeizaam vergaarde spaarcenten voor de carnaval, tussen 8 en 11. uur. Opgaven van nieuwe leden kan geschieden bij Serve Keysers of Henkie Flinsenberg. Fanfare Het is weer carnaval... Zoals gebruikelijk is het voor onze fanfare de plicht om dit dolle feest weer op te luisteren". Niet alleen als plicht, maar ook als dank voor alle steun welke nu door heel IJsselsteyn aan ons is betoond, door hun royale bijdrage voor ons nieuw intrumentarium. Het bestuur hoopt dat alle lieden op Zondagmiddag aanwezig zijn bij het inhalen van de Prins, en worden dan om kwart voor twee aan het Gemeen schapshuis verwacht. Voor maandag is een bus besproken om dan gezamelijk haar Venray te gaan voor de opluistering van de optocht aldaar, vertrek dan half twee, en dinsdags voor de optocht in IJsselsteyn, dit zal dan n Ier besproken worden. Verder is het de bedoeling van het bestuur om onze jaarlijkse rondgang óm oudé matrialen, te houden óp Zaterdag 6 Maart a.s., dit is op de laat ste repetitie met de leden alenigzins afgesproken. Dus leden, toont Uw kameraadschap, en komt allen III Het bestuur rekent op.Uw aller medewerking, en de dorpsgemeenschap zal er U dankbaar voor zijn. FrJenniskens, tel.371- DE Vastenaovend kumt wér ien 1t land, Te koop: weekse pullen. Dan springt iederèn uut d'n band. w^2 x. W62 x 1110. Ok wej doen mit en de bank is dan geslote, Allien op MAGNDAGMERGE is ze van 9 12 uur ope As ge dan ok nog wat cents nuedig hedt, Kom dan op maondagmergeumdat 1t anders nie get. de BOERENLEENBANK ien IJsselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1965 | | pagina 3