Mc Bo LAan alle dorpsgenoten J.B.T.B. Op woensdag 6 januari a.s. organiseerd de MBL en de JBTB haar jaar lijkse Kerstavond,- waar-op U, inwoners van IJsselsteyn wordt uitgeno digd. Op deze avond zal opgevoerd worden een boeiend spel in 3 bedrijven,, getiteld De Kersnacht van de bandiet In dit spelwordt een pries ter en een bandiet achtervolgd door de Rode Volkscommissaris van Hon garije. De ouderen onder U zuilen zich er nog wel wat van herinneren daar dit spel een tiental jaren geleden ook al- in IJsselsteyn gespeeld is. Naar aanleiding van de inhoud van dit stuk rekenen we op een overvolle zaal. De -entree ia- gratis, met onder de pauze een prachtige loterij. U wordt in een prachtig versierde zaal ontvangen. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw belangstelling VBI5 VERZEKERING. Op de algemene vorgaderlng werden enkele- belangrijke besluiten geno men. Omdat er verschillende Ie den,niet op de vergadering aanwezig wa ren, worden deze besluiten hierbij in het kort aan de leden bekend ge maakt. o Koeien en. vaarzen die in de periode van de schatting afkalven wordt bij voorkomende schade gevallen 1Q fo minder uit betaald dan de geschatte waarde-■ A Voor kaxvéTen die binnen 14 dagen dood gaan wordt fl. 100,uitbe taald» Na veertien dagen kan men het kalf laten her schatten als- het ge zond is. Si^Sex501115S3a een koe of vaars moei het kalf 7 maanden oud zijn in aanmerking te komen. Deze punten werden aangenomen voor een jaar. Ieder lid dat een dood. kalf heeft moet de secretaris hiervan in kennis stellen De schatboekjes van de leden zijn vervallen..verklaard, zodat het moge lijk is om een dier dat door een of andere reden te laag verzekerd is te laten herschatten door twee schatters. Het schatloon Is vastgesteld op fl. 3por stuk. Hij die 'een nuchter kalf slacht, moet voor het vel fl. 1 0,aan de ver zekering be uaa.en, namens het bestuur, Fr. van Soest seor. B 0 E R E N D E E. N B A. N K In verband met de afsluiting van de boeken vragen wij uw aandacht en medewerking voor het volgende? a) Kom de eerste week van januari zo min mogelijk bankzaken verrichten b) de eerste twee weken van jan. hebben wij de rente nog niet op de spaarkaarten bijgeschreven zodat dit hij mutaties steeds apart moet worden berekend,wat org veel ophoudt en tijdrovend is. Mogen wij de spaarders daarom «ragen om de eerste twee weken van het nieuwe jaar de mutaties op de spaarrekeningen te beperken tot de strikt noodzakelijke. Spaarboekjes van de kinderen kunnen daarom ook niet worden aangeboden dan in speciale gevallen. Verder delen wij mede dat de eerste twee weken van.het nieuwe jaar DEEN spaarpotjes zullen worden gelicht en bijgescreven. Mogen wij U «ragen met bovenstaande rekening te houden en wij danken voor de medewerking in het belang van een Vlot verloop van de werkzaam heden. In het nieuwe jaar wensen weL#. onze cliënten en alle inwoners van IJsselsteyn veel voorspoed toe en een Zalig Nieuwjaar.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 4