Gemeenschapshuis. Gaarne zegt het "bestuur van harte dank aan de inwoners van IJsselsteyn, die hun belangstelling toonden voor de fancy-fair van het Gemeenschaps huis.Ook is het bestuur veel dank verschuldigd aan alle dames en heren, die op zo'n sympathieke manier hun medewerking tijdens, voor en na de fancy-fair hebben gegeven. Zij, de medewerkers(sters) horen hier nog na der over. Tot slot ook dank aan de verenigingen, die hun leden stimu leerden de fancy-fair te bezoeken. Rekeningen.winkeliers- leveranciers worden verzocht hun rekeningen betreffende de leveranties voor het fancy-fair, spoedig in te leveren bij de penningmeester: J.Winnen, Schoolweg 2. DcUisavoneen. dansavond op 2e Kerstdag (Zaterdag 26 December a.s.) begint niet om 6 uur, zoals vorige week vermeld is, maar om 5 uur en duurt tor '10 uur. Deze avond is bestemd voor jeugdigen van 14 tot 17 jaar. Op zondag 27 December a.s. is er ook weer dansen, maar dan voor hen die 17 jaar en ouder zijn. De aanvang op zondag is 6 uur. Op beide avonden muziek van Mixed Stars. Bibliotheek. Zoals velen reeds gemerkt hebben zijn de nieuwe boeken gearriveerd. Dit is echter pas Ge helft van het totaal tegeod. Het ligte alsnog in de be doeling om lijsten aan te leggen, hetgeen reeds is geburd met de romans, die U in dit nummer aantreft. Dit zal ook met de andere onderdelen ge beuren en ook die zullen gepubliceerd worden. Eet lidmaatschapsgeld bedraagt voor het jaar 1965 f.1,-, voor jeugdige lezers f.-,50. U kunt hoogstens 5 boeken per keer meenemen en 1 studie boek. De studieboeken zijn gratis. De andere boeken kosten f.-,10 per beek. U mag ze hoogstens 2 weken in bezit houden, daarna wordt boete ge heven van 12 cent per boek per week. In December 1964 is alleen op zondag 27 Dec. a.s. de bibliotheek geopend vanaf de Hoogmis tot 12 uur. Vanaf 1 Januari 1965 zal de bibliotheek ook geopend zijn op woensdagavond van 6.50 uur tot 7-50 uur. De medewerkers zijn nu: Mej. M.Janssen, M.Spreeuwenberg (Secr-penn. Mevr.Weyers. Dhr. Th. van Asten, W.Verschuuren, P.v.d. Kolk en A. Ste- verlnk (Voorz.) M.B.I. - J.B.T.B. Cp_tactwemendwillen de leden er nog op attent maken dat diegenen die op 25 en 24 Januani mee willen naar Eist, zich uiterlijk kunnen op geven tijdens de Kerstdagen bij een der bestuursleden. Ker.3tavonur_ yJQ vers+;avond van de M.B.L. en J.B.T.B. die aanvankelijk was vastgesteld op Woensdag 50 December, kan dan niet doorgaan. Deze avond zal nu worden gehouden op 6 Januari 1965» Op deze avond zal het kerststuk ,;De bandiet van de kerstnacht" worden opgevoerd. Dit boeiende drama is 20 jaar geleden ook al in IJsselsteyn op de plan ken gebracht, .iedere IJsselsteynse inwoner is op deze avond welkom, en de toegang is gratis. J.B.T.B. De leden die mee gaan naar de Deutz- fabrieken in Keulen, worden ver zocht nu reeds voor een paspoort of een gpldige toeristenkaart te zor-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2