Boerinnenbond Fancy-fair.Het •bestuu;C boerinnenbond spoort gaarne baar leden aan tot bezoek aan de fancy-fair, op Sacterdag, Z-ondag en Maandag a.s. ten bate van bet Gemeenschapshuis. Laten alle leden inhaken, het Gemeenschapshuis "gezond"te maken. Zieken.willen degenen ^le een zieke hebben, dit adres voor maandag 21 December opgeven aan een van de leden van het bestuur. Middenstandsvereniging Het Gemeenschapshuis houdt een fancy-fair, omdat de bodem van de kas te zien is. Daar wig allen, gong en oud geregeld profiteren van de gemak ken van het Gemeenschapshuis, willen wij. graag onze leden aansporen om minstens een avond deze fancy-fair te bezoeken, en daar eens flink de bloemet ges buiten te zetten. Het is voor een goed do-el, maar bovendien is zo'n avond mieters gezellig, als ge maar volop meedoet. De taarten worsten en sigaren kunt ge dan op de duur niet méér dragen. Handboogschutterij Namens het bestuur worden alle leden verzocht het fancy-fair van het Gemeenschapshuis te bezoeken. Het is immers zo,^.ls het Gemeenschapshuis niet bestond was onze vere niging in de wintermaanden een dode vereniging. Bovendien kunnen er nog meer voordelen voor onze- vereniging aan verbonden zitten, n.l. big een goed slagen zal de zaalhuur gedeeltelijk of geheel worden afgeschaft. K.A.B. llajuens. het bestuur worden alle leden verzocht de aangekondigde fancy- fair van het Gemeenschapshuis, op Zaterdag, Zondag of Maandag te bezoe-r ken, opdat deze zeer zeker moge slagen. Fanfare Zoals U allen weet 'is onze dorpsfanfare gehuisvest in het Gemeenschaps huis. Zeer zeker zijn we daar goed. thuis, .al moeten wig wel eens van stal verwisselen, maar dit "komt dan meestal door factoren van derden. Nu het bestuur van het Gemeenschapshuis eengrote fancy-fair gaat hou den, gunnei wig haar als onze gastvrouwe -vee-1 succes-. Genoemd bestuur hoopt dan ook dat bestuur en leden van de Fanfare een bezoek aan hun avonden zullen brengen, om daardoor mee te helpen hun financiële last te verlichten. Het is immers een Gemeenschapshuis, laat dan zoveel mogelijk de gehele gemeenschap deze zaak steunen. Het bestuur van de Fanfare hoopt dan ook dat d_e leden aan dit verzoek zullen voldoen. Wegens deze fancy-fair is onze wekelijkse repetitie a.s. maandag in zaal J. Bos. Namens de gehele -Fanfare, wensen wij het Gemeenschapshuis veel bezoek, en een goed geslaagd fancy-fair toe. 2j_cL ame spant off el smaat 36, kinderpantéffels maat 22. Nog en kele paren zwarte en witte gym schoenen, grote en kleine maten. Zwarte kinderlaar sj-es maat 23 en 24. Nog enkele paren la-arssokken, grote en kléine maten. Alles voor f.2,50 per paar, moet weg. Liefst zaterdags P. Winnen, Puttenweg 1. Te koop: a 1 toom biggen, H. Jenniskens, Paardekopweg 9.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 3