BOERE n B O n O ZAADHANDEL In IJ. N. B. van verleden week en de voorgaande week hebt U kunnen le zen dat de zaadhandel welke voorheen door de jonge hoeren "bedreven werd, niet meer wordt voortgezet door deze vereniging. Dit wil echter niet zeg gen dat U geen zaaizaad, zowel tuinzaad als landhouwzaad meer kunt be trekken. Dit zal nl. door de boerenbond worden voortgezet en U zult eerst daags allen een bestelformulier krijgen thuis bezorgd waarop U kunt in vullen welke tuinzaden U in het voorjaar wenst te betrekken. Wij dragen er dan zorg voor dat U deze tijdig in huis hebt en dat deze netjes per bestelling bij U aan huis worden bezorgd. Wij hopen dat ook wij een groot aantal bestellingen op deze zaden binnen krijgen. De prij zen staan op de lijsten vermeldt. Voor de levering van grasmengsels en graszaden houden wij ons ten zeerste aanbevolen. In graszaagmengsel zijn vele variaties mogelijk. Deze zijn nl. verkrijgbaar voor blijvend grasland zowel als voor kunstwèide» De mengsels zijn verder leverbaar met Oranjeband en met -Witte verklaring, wat in de prijs nogal wat verschil uitmaakt. In de Oranje band mengsels zijn de voorgeschreven Originele gras- en klaverzaden verwerkt maar in de mengsels met witte verklaring zijn Orig. Engels weidetype en Cultuurkla ver verwerkt, de overige bestanddelen zijn uit handels-zaad. Ter vergelijking van de ppijs geven wij hieraan de prijs van enkele Meerderjarige Kunstweide. MEERJARIGE KUNSTWEIDE MK 2 Voor drogere gronden 30 kg. per ha. met Oranje band 3,03 per kg. met witte band 2,80 per kg. Vochthoudende gronden MK 7SA 21 kg. per ha. met Oranje band 4-,35 per kg. met witte band 3?90 per kg. Deze prijzen zijn zoals ze op het ogenblik gelden en zijn geheel vrij blijvend. De betere kwaliteit van de Orahje band mengsels zijn wel aanbe velenswaardig maar in de concurrentie kunnen de mengsels met witte verkla ringen wel eens gunstiger liggen. U besteld uw zaaizaad en wij zorgen voor een zo spoedigmogelijke levering. VERZEKERINGEN. Veertien dagen geleden hebben wij via dit blaadje melding gemaakt van een schrijven hetwelk dè leden welke via ons bij de 0. V. M. verzekerd zijn hebben ontvangen en wat betrekking had op de W. A. verzekering» Bij dit schrijven was een verzoek om dit zo spoedig mogelijk in te leveren en er is zelfs een extra zitdag voor gehouden- Tot heden zijn er echter nog een groot aantal wat nog niet binnen is. Zouden wij U mogen vragen om dit zo spoedig mogelijk in te léveren, liefst uiterlijk maandag as. SUIKERBIETEN. De suikerbieten campagne loopt snel ten einde. Uiterlijk a-s. dinsdag wor den de laatste bieten verladen. Als er nog leden, zijn welke nog een res tant hebben zitten zouden wij wiipjen vragen dit uiterlijk maandag voor middag op te geven daar wij anders aannemen dat alles geruimd is. Wij hopen op uwe medewerking te mogen rekenen. KERSTMIS EN NIEUWJAAR. Dit jaar valt Kerstmis en Nieuwjaar beide op een. vrijdag. Dit houdt in dat de werkweek 1 dag korter is. Zouden wij U mogen verzoeken in deze weken tijdig te bestellen zodat we uiterlijk woensdagavond alle bestellingen binnen hebben. Ons advies is:" Neem nu reeds wat voorraad."

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 3