Bibliotheek Zondag a.s. zal na de Hoogmis tot 12 uur de bibliotheek wwer geopend zijn. Over enkele weken zullen i.v.m, de samenwerking met de Openbare Leeszaal in Penray, reeds 500 niauwe boeken van de verschillende catego- riën te "TJsselsteyn geplaatst worden. Later komen er nog eens 500 bij. Indien het zover is, zal men ook woensdagavond van 6,50 uur tot 7,30 uur n.m. boeken kunnen komen halen. Hieromtrent volgen echter nog mededelin gen. Wegens de uitbreiding van het aantal openstellingsuren, en mede we gens het terugtrekken van 2 medewerksters vraagt het bestuur dringend om enkele dames of heren, welke hun medewerking willen verlenen bij het uitlenen van boeken. U krijgt er geen loon voor^ U moet U alleen wat op offeren voor de gemeenschap 'Wie heeft er intresse voor dit werk U kunt U aanmelden bij een van de bestuursleden, t»w. Mej.M. Janssen Puttenweg 33, Mej. M, Spreeuwenberg, Ringweg 6, of bij Dhr.A. Steveripk Lovinckplein 7° Gaarne brengen wij oprechte dank aan de vele milde gevers van de collec te gehouden door de kinderen van de 6e klas, vanwege het St.Nicolaas- feest In IJsselsteyn. De verenigingen welke nog niet in de gelegenheid zijn geweest om hun bijdrage voor het St. Nicolaasfeest te geven, kunnen dit Zondag na de Hoogmis doen in de garderobe van het Gemeenschapshuis. Reeds bij voorbaat veel dank. De intocht van St. Nicolaas vindt Zondag 29 November a.s. plaats. Even als vorig jaar zal de Sint daarna de kinderen in het Gemeenschapshuis toespreken, en toe laten spreken door zijn dierbare jeugd. Alle kinderen ttissen 1 jaar en 6 jaar (tot lagere school) krijgen persoonlijk een tractatle van de S'int en zijn knecht. Nog even herinneren we er U aan, dat op Woensdag 25 en donderdag 26 November a.s., de kijkavonden in de school worden gehouden.. Uw kind krijgt maandag of dinsdag een kaart thuis, waarop staat vermeld op welke avond, en hoelaat we U weer het liefst verwachten. U komt toch weer: Op verzoek van de Culturele vereniging zal onze repetitie in de a.s. week alweer moeten vervallen in het Gemeenschapshuis, daar genoemde clv daar een uitvoering heeft. Daarom zal die repetitie gehouden worden op Woensdag 25 November 1964 in zaal J. Bos. Het bestuur hoopt dat alle muzikanten weer om 8 uur aanwezig zullen zijn ook in verband met de intocht van Sinterklaas. Dus tot a.s.. Woensdag in zaal Bos, en laat iedere muzikant zijn lesse naar van tevoren even halen, dit voor ieders gemak. St. Nicolaascomité Schoolnieuws Eanfare. Te kc-op. een vloerkleed, DANSEN Zondag 22 November 1964, in het Gemeenschapshuis, Aanvang 6 uur nm. Muziek: "De Nieuwe Bolero's" DANSEN kleur.: donkerrood. H. Fhilipsen, Puttenweg 17

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2