Echter hopen we aat verzoeken als voornoemd, zoveel mogelijk tot de uitzonderingen zullen "behoren. De kinderen, dia in school eten behoren een plastic beker mee te bren gen, voorzien var naam. Deze bekers blijven iin school en worden daar afgewassen. Kleuterschool kinderen eten nier in de lagere school. Wilt U zo vriendelijk zijn brood voor kleuterschoolkinderen niet aan lagere schoolkinderen mee te geven, zodat hinddrlijk heen en weer ge loop tussen beide scholen vermeden wordt» Ruitérclub. Zondag 8 November wordt de orienuahierit gereden. Alle ruiters, ook de jeugdruiters worden om 1 iir bij J. Bos verwacht, van waaruit vertrok ken zal worden Gelieve een pen mee te brengen. Tuinbouwvereniging Hierbij delen wij aan de leden mede dat' op Woensdag 11 November a.s. om 7,30 uur n.m. ij hotel De Burggraaf, Stationsweg 1 te Venray, een algemene kringvergadering gehouden wordt van de Tuinbonwvakbond. Onder andere wordt er gesproken over bedrijfsovername en bedrijfsopbouw, door de Sociaal economische dienst van de L.L.T.B., en de Rijkstuinbouw- voorlichtingsdienstTevens toespraak door de bondsvoorzi tter> Schoolbus. De dienst met de schoolbus begint a.'s. Zondag 8 November, met de rit naar de kerk- De regeling is hetzelfde als verleden jaar. Voor de kerkdiensr vertrek Middenpeelweg om 8,1-0 uur. S.chooldienst 1e rit, vertrek Moostdijk 7,50 uur Paardekopweg 7,32 uur Moostdijk 7,35 Timmermannsw8- 2e rit Timmermannsweg, vertrek 8,27 uur. Voor een vlot verloop is het nodig. dat. de kinderen op tijd klaar staan. Mogen wij de ouders verzoeken hiervoor te zorgen. Dankbetuiging bangs deze weg betuig ik mijn oprechte dank aan allen, die mij bij terugkomst en herstel uit het ziekenhuis, als blijk van medeleven hun felicitaties, vergezeld met een kleine gave in natura, hebben doen toekomen. Deze waardering zal steeds in mijn herinnering voortleven. Jan Geurts, Jr. Puttenweg. Uw AUTO KAN GEEN 300 kg. IN'ZIJN KOFFER VERVOEREN, Maar hij is Wel sterk genoeg om dit te trekken op een AANHANGWAGEN Wij .hebben ze weer in voorraad. Alles nieuw matriaal, en voordeliger dan van grote fabrieken. GARAGEI1V. DE PEELSTREEH Jan Poelsweg 5, Tel-no. 27A. u

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2