Danscursus. Voor de dansoursus zijn ondertussen opgegeven 21 Jongens en 7 meisjes» Omdat wij het bijzonder jammer zouden vinden als deze cursus niet door zou kunnen gaan, wegens een gebrek aan meisjes, geven wij nogmaals de gelegenheid (voor meisjes; om zich op te geven» Uiterlijk zondag a.s. bij Gr.Spreeuwenberg, tel.no. 239° Culturele kring. Zondag 20 September 1964, wordt om 8 uur n.m. in het Gemeenschapshuis een operette opgevoerd door de Elarussen uit Blerick. Alle leden van de culturele kring kunnen met hun lidmaatschapskaart gratis binnen, omdat deze avond nog tegoed is, en wegens omstandigheden het vorige seizoen niet door kon gaan» De operette in 3 bedrijven "De blinde nachtegaalgaat over een blind meisje, genaamd Renilde, de moeder van het meisje Thea Goedhart, tevens waardin van het kosthuis heeft veel zorgen om haar kind. Tijdens het stuk ontstaat er een innigen vriendschap tussen het meisje en een zekere Daan Pinders. Een dokter Mathieu Winters, een vriend van Daan wil het meisje opereren. Aangezien er geldgebrek is organiseerd d familie een galaavond, ten bate van het blind meisje, Renilde zelf werkt hieraan mee. Het wordt een succes, evenals de operatie die er op volgt, en alles komt terecht. Meisjes Gilde. Zondag na de Hoogmis bijeenkomst voor de Lucia-groep. Willen jullie thuis vragen of dat je een uniform mag De kosten hiervan zijn f.13,-* Wij hopen dat jullie allemaal komen. Maandagavond van 7 tot 8 uur bijeenkomst voor de Maria-Goretti groep, er de Cecilia-groep Ruiterelub. Zondag a.s. zal om 1,30 uur n.m. begonnen worden met oefenen voor de jeugdruitersonder deskundige leiding. Ook nieuwe leden worden dan verwacht Vender-zal donderdag 24"September 1964 een zeer belangrijke vergadering gehouden worden, met o.a. bestuursverkiezing. Boerinnenbond. Op donderdag 8 October 1964 gaat de boerinnenbona bij voldoende deelna me haar jaarlijkse bedevaart houden naar Wittem. Opgeven vóór 26 Sep tember bij de voorzitster. Tevens wordt in de week van 20 tot 27 September ae contributie opge haald. welke f.10,- bedraagt. Dit jaar wordt de contributie vroeger als andere jaren opgehaald, dit omdat de afdracht vóór October aan Roermond moet plaats hebben. Veeverzekering. Zondag na de Hoogmis in cafe J. Bos, premie betalen voor degenen die geen bijzondere machtiging hebben getekend. Tevens is er dan gelegen heid voor alle leden om de boekjes af te halen. Er wordt maar één Zondag zitting gehouden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2