Mededelingen en opstellingen van S.V. "IJsselsteyn" Verscheidene spelers*van cnze vereniging zullen binnenkort een oproep ontvangen om zich op een bepaalde datum en tijdstip medisch te laten Keuren. Het verschuldigde bedrag 2,5-0 per persoon) is reeds betaald. Drijf onze vereniging niet op onnodige kosten en geeft daar om allemaal aan die komende oproep gehoor. Het geld dat reeds gestort is, wordt voor spelers die niet op die Med. Keuring verschijnen, niet, terugbetaald. Wees dus allen present. Het Bestuur rekent op U. FANCY F A.I .R Door allerlei omstandigheden hebben wij besloten om de geplande fancy-fair van 7 september te verschuiven naar de datas 5, 4? en 5 okt. Het bestuur rekent erop dat U daar rekening mee zult houden. Speciaal ook in verb nd. met de loterij. Op de loten staat de oude datum, 7 sep tember nog vermeld. gondag, 15 sept. drientsveen 1 - IJsselsteyn 1 Aanvang2 uur VertreksT uur M. Qericks Jac Janssen H. Litjens P. Verstappen B, v. Schijndel C-. v.d. Weijer M. Marcellis A. Sanders J. Koonings H. v, Ass P. Cox Res.? Bo Ars IJsselsteyn 11 - Hegelsom 3 Aanvang.2.50 uur xio hemmens J. 'fismans O. Vergeldt W. Smeets J. Stevens A» Wismans Jan Janssen A.v. d.G-aer W. Jansen A. Kleuskens M. Horrevoets Res.g J. Janssen v.*-.** Ho hinders Zaterdag, 12 sept. s- BW I - IJsselsteyn i- 1 Aanvangs 4 uur Vertreko 5 uur Bo v. Dierendonck Lo hemmens G-. Martens P. Pouwels Ho Stevens P. Pouwels W. Sanders P. Derik'x J. Arts C. Hendrix Fr. Jaspers Opm.g Ook de reserves zullen een halve Res.s W. Willems wefstrijd kunnen spelen. P. Martens P. Spreeuwenberg Programma zat., 19 sept.s IJsselsteyn A. 1 - Wans sum A 1 Hegelsom BP - IJsselsteyn- B 2 zond.,20 septet IJsselsteyn 1 - Tienray Oriendsveen 2 - IJsselsteyn 2 Veteranenvoetbal Zaterdag 12 September 1964, wedstrijd: B.V.V.(Blitterswijk) - Victoria (IJsselsteyn.) Vertrek 5,30 uur, aanvang 6 uur n.m. Opstelling: h.Swinkels J.Teunissen P.Reynders Jac.Michels W.Verschuuren P. Arts Fr.v.d.Weyer h.Rutten Th.Teunissen Jo Janssen h. van Soest. Zaterdag 19 September 1964,wedstrijd: IJsselsteyn Wanssum.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 4