Schoolnieuws Aan de ouders van schoolgaande kinderen. Namens Meneer Fastoor, en het personeel der school zou ik vreindelijk doch dringend voor het vol gende Uw medewerking willen vragen. Het ligt in de bedoeling om de viering van het H. Misoffer met de kin deren van de school levendiger en intensiever te gaan beleven. Het plan is daarom opgevat om op dinsdagmorgen in de H.Mis speciaal die gebeden te bidden, welke zijn aangepast aan de kinderen vah klas 5 en 6. Wij hopen dan, dat U op de dinsdagmorgen zoveel mogelijk de kinderen uit deze klas naar de H.Mis wilt sturen. Op donderdag worden dan speciaal voor de klassen 2, 3 en 4 aangepaste gebeden, gebeden, en we hopen dan dat uit deze klassen vele kinderen komen. Natuurlijk wordt het op prijs gesteld dat de kinderen ook op andere morgens komen. Mocht nu echter op dinsdag- of donderdagmorgen een gezongen H.Mis zijn dan wordt de bovengenoemde regeling een morgen verschoven, dus b.v. op wonsdag- of op vrijdagmorgen. Dit laatste wordt dan steeds in de school bekend gemaakt. Beste ouders, we hopen vurig dat U hieraan zoveel mogelijk Uw medewer king wilt verlenen, want tenslotte is de godsdienstige onvoeding van Uw kinderen niet alleen een taak van de school, maar ook van U met het gezin Vol vertrouwen op Uw medewerking, zeggen wij U reeds bij voorbaat dank. Dinsdag 8 September opend de B.J.B. het winterprogramma met om 7,30 uur een avondmis in de kerk. Na de H. Mis wordt er in zaal Bos een bijeenkomst gehouden. Nieuwe le den kunnen zich opgeven op deze avond, of bij een der bestuursleden. Lid kan worden ieder meisje uit IJsselsteyn die voor 1 October 16 jaar is. Er woraen gqen kaarten meer verstuurd. B.J.B ZELFBEDIENING. Weekend aanbieding vers vlees: Weekaanbieding Woensdag: "Gehaktdag" Beleefd aanbevelend, Braadstuk, 300 gram voor f.4,-13 Soepvlees, .300 gram voor f.3?30 500 gram voor f.1,89 Jan van Gassel Te koop: Volbloed vaars, Te koop: slachtkuikens aan telling 11 September, en een partij prima touw. M. v.d. Ven, Jan Poelsweg 4-. G. Binders - van Hoof, Feter Janssenweg 20, IJsselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2