Haarlak f. 4,95 er f« 2,25, Belairpoeder Panigere parfums .en .lotions, Zonnebrillen, Toiletpoeder en zeep De allernieuwste nachtnetten, vanaf f.-,65 t/m f.2,10 Voor bet zomerseizoen, Zonnebrandcrémeolie en spray. KAPSALON R.LiriDERS Timmermannsweg. Bej aardenvereniging Het ligt in de bedoeling, bij voldoende deelname,, om op Vrijdag 26 Juni 1964, een uitstanje te maken. De reis zal gaan, Nijmegen, Arnhem Veluwe en omstreken. Opgave bij Fr.Claessens (voorzitter) uiterlijk maandagavond 22 Juni 1964, tel.no.291. De deelnemers moeten voor 1 maaltild brood meenemen. BOERENBOND De leaen van de C. O.V. A. S. hebben een kaart ontvangen, "To°^op ge vraagd wordt om op te geven hoeveel suikerbieten definitief zijn uit gezaaid. De C.O.V.A-S heeft deze gegevens nodig om nu reeds te kunnen gaan zorgen voor verladingsmogelijkheden zowel per auto als per schip. Wij zouden de telers, welke deze kaart nog niet inleverde willen ver zoeken zulks liefst uiterlijk maandagavond 22 juni te doen. K E R M I S o Met de kermisdagen welke we in de eerste week van juli hopen te vieren zullen ook het magazijn en het kantoor van de boerenbond enkele dagen gesloten zijn. De volgende week zal worden bekend gemaakt wanneer dit is wij zouden onze leden afnemers nu echcer reeds willen vragen om deze week reeds wat extra voer te nemen en ook de komende week zodat wij met de kermis minder te bezorgen hebben. Wij hopen dat we op uw aller medewerking zoals altijd mogen rekenen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 4