Programma jeugdvoetballen voor zaterdag.25 april IJsselsteyn A1-Wanssum A1 B van Dierendonck P Pouwels M vam Ass P Deriks H Stevens P Martens L Spreeuwenberg P Pouwels P Arts Pr. Jaspers G Hendriks aanvang.: 4 uur Res.: G Martens IJsselsteyn B1-Wanssum B1 A Hendriks H Pouwels J Emonts H Arts (Th zn) M van Asten J Martens W Claessens W Sanders H Claessens M v. Vegdhel G van Asteh aanvang.-*■ 3 uur res,: J Poels Venray B 4-1Jsselsteyn B2 Th Claessens H Pouwels J Willems M Sanders J v. Tilburg G Vergeldt G v. Vegchel J van Ass W Claessens W Claessens - J Sanders vertrek.: 1.45 uur aanvang,: 3 uur Res.:* P 3os-A Weyers In verband met Koninginnendag a.s. 30 april zal het B elftal wn Ven- ra y worden verwacht voor enkele wedstrijden te spelen. Nadere bekend making zal aan de kerk op het bord worden aangeplakt. Programma en opstellingen R.K.S.V. voor zondag 26 april. 1e elftal wedstrijd IJsselsteyn 1 Oostrum 1 aanvang 2.30 Het elftal wordt geformeerd uit de volgende spelers.: Th Deriks-H Koonings-G v.d. Weyer H Litjens-M Berkers J Koonings-H. Koonings A Sanders W Kleuskens- H van Ass- B v. Schijtidêl-Jac Janssen en.Th Rutten. Be Jurste opstelling wordt bekend gemaakt voor de aan vang van de wedstrijd in het kleedlokaal. Be spelers worden verzocht om op tijd aanwezig te zijn liefst om 2 uur. Molenwiekers2-IJsselsteyn 2 H Lemmens P Verstappen J Stevens P Coxs J Y/ismans A Litjens M Marcellis A v.d. Geer B Ars A Kleuskens A Wismans aanvang 2.30 uurRes.: J Se.ykens IJsselsteyn 3-Geysteren 2 Jan Janssen W Smeets G Vergeldt H v. Ass L Lemmens H v. Bierendonck L v. Vegchel P Nijssen V/ Janssen M Horrevoets - W Coxs aanvang 12 uur res.: L v. Hoof H Plinsenb. Training. a.s. dinsdag ..op _de_gewpne_tjjd^_ALLEN_PRES3NT_l.f j„ Contributie.: Vriendelijk verzoek a.s. zondag zo veel mogelijk de con tributie te willen betalen. P. v.d. v/eyer en Th Sanders zullen aanwe zig zijn voor deze te ontvangen. Shirts.: Het derde elftal zal voor de wedstrijd andere shirts ontvang gen terwijl de oude worden ingenomen. HET BESTUUR.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 3