Fanfare Het "bestuur van de Fanfare betuigd langs deze weg zijn dank aan alle inwoners, welke door het kopen van een donateurs- of erelidkaart, steun gaven aan onze dorpsfanfare. Dit was voor ons weer een bijvalïeftje van ruim f.700,-. Ook voor de bijdragen in natura zeggen wij allen har telijk dank. Tevens maakt het bestuur bij deze bekend dat op de jaarvergadering be sloten is dat op Zaterdag 25 April a.s. weer een rondgang gehouden zal worden voor oude matrialen, o.a. oud ijzer, lompen, en papier (geen kunstmestzakken) De kunstmestzakken zijn niet veel waard, wel dagbla den en tijdschriften, en dan in pakken gebonden. Het is nu toch schoon maaktijd, ruim nu dus maar op wat enigzins weg kan, wij zijn er U dank baar voor. Wilt U het van tevoren een beetje klaar leggen dan kunnen de routes vlugger afgewerkt worden. Het bestuur Jj.oopt weer. op U aller medewerking en steun, opdat de Fan fare kan blijven bestaan. Culturele kring. Aanvankelijk heeft het in de bedoeling gelegen zondagavond a.s. een operette te laten opvoeren door de "De Flarussen" uit Blerick. Vorige week ontvingen wij bericht, dat de hoofdrolspeler wegens een zwa re operatie in het ziekenhuis is opgenomen. De komende maanden kan het operettegezelschap derhalve geen uitvoeringen geven. In verband met het dan reeds ver gevorderd seizoen heet het bestuur van de Cutur^ele kring besloten deze operette in September a.s. voor haar leden te, laten op voeren. Verzocht wordt dan ook om de lidmaatschapskaarten tot die tijd te bewaren. Schoolnieuws. Eerste H.Communie. Evenals voorafgaande jaren ligt het ook dit jaar weer in de bedoeling een ouderavond te houden voor de ouders, waarvan hun kind(eren) op Hemelvaartsdag (7 Mei) de eerste H.Communie gaan doen. Op dezeavond zal het hoofdthema zijn de gezamelijke voorbereiding van gezin en school op de eerste H.Communie van het kind. Ook zal er weer een tentoonstelling zijn met een bespreking over de verschillende boekjes en andere communie geschenken. Indiem mogelijk wordt de aanwe zigheid van Vader en Moeder, maar tenminste toch van een der beiden, op prijs gesteld. Deze avond zal gehouden worden op Donderdag 23 April, a.s. in het Ge meenschapshuis. U zplt hiervan nog een persoonlijke uitnodiging ont vangen. Ouderavond school. Reeds nu kondigen wij aan, dat de jaarlijkse ouder avond van de lagere school gehouden zal worden op Maandag 27 April a.s. Deze vroegtijdige aankondiging heeft vooral ten doel dat U reeds nu er voor kunt zorgen deze avond vrij te houden. Ook hiervoor volgen nog nadere mededelingen. Schoolreis je 7het schoolreisje voor de leerlingen van de 5e en 6e klas wordt dit jaar^naar alle "waarschijnlijkheid op Woensdag 17 Juni a.s. gehouden. Dit jaar wordt een bezoek gebracht aan Valkenburg, Maastricht, drielandenpunt Vaals en Stein.De uiteindelijke samenstelling van het pro gramma is afhankelijk van het weer. De kosten van elk kind zullen onge veer f.6, bedragen. Het juiste bedrag zal onmiddelijk bekend gemaakt worden zodra alle gegevens binnen zijn. Hieromtrent brengen de leerlin gen nog een circulaire mee naar huis.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 3