Ruilverkaveling; "hollebeek" Tijdelijke inge-bruikgeving van percelen bouw- en weiland. De Plaatselijke Commissie voor de. "Ruilverkaveling "Lollebeek" deelt mede, dat enkele percëlen^bouw^- en feilend en kerstdennen,- gelegen aan Heidsèpéelweg te IJsselsteyn, voorheen toebehorend aan J.M. Maas, in tijdelijk..gebruik zal worden uitgegeven voor het gebruiksjaar 1964. De aanvrage tot in gebruikgeving dient te geschieden op daartoe bestem de., formulieren welke verkrijgbaar zijn bij het lid van de Plaatselijke commissie, de heer J.H.J. van Osch, Deurneseweg 13 b te Venray-Heyde en dienen voor a.s. Dinsdag 21 April 1964 te worden toegezonden aan het Secretariaat van de ruilverkaveling "Lollebeek"Castenraysestraat 10 te Castenray, Kleuterschool A.s, maandag en dinsdag kunt U de kleuters aanmelden, die het komen de schooljaar in aanmerking komen om de kleuterschool te, bezoeken. Men kan terecht van 3i30 uur tot 4,30 uur n.nn in de school. Er wordt beleefd verzocht het trouwboekje mee te brengen. Katholieke Meisjes Gilde. We gaan deze week beginnen.met het; sporten voor: alle groepen. Maandagavond; van 7 tot 8 uur voor de Agnes, Maria. Goretti en'Cecilia groep. Woensdagavond van 7 tot 8 uut voor de Odili-° Lucia groep. We verwachten jullie allemaal en op tijd. Boerenbond. In de samenstelling van het Rundveemeel E hebben we de laatste week een wijziging moeten aanbrengen omdat .op het einde van het seizoen de variatie in koeksoorten beperkt is-.: Om toch het eiwitgehalte op peil te houden hebben we er 3 diermeel in gedaan, maar dit schijnt op de smaak een dusdanige invloed te hebben gehad dat er verschillende koe ien zijn welke het niet opnemen. Zodra we dit hoorden hebben we dit eruit gelaten en verhangen door soyameel, waardoor we hopen dat dit euvel' verholpen is#,.J Tnomasmuel,-q^sc}loon er aeze lente een schaarste aan thomasslakkenmeel geweest is, moeten we voor dit product toch -weer Uw aandacht gaan vra gen, in verband met de nieuwe zomerprijzen welke dezer dagen zijn uit gekomen. In tegenstelling mot verleden jaar is de prijs echter 4 cent per hoger geworden. De prijs zal dit jaar dus zmjn 48 cent per fos for. De prijs geldt echter alleen,..voor leveringen welke kunnen plaats hebben in de maanden mei-juni-juli. Dit houdt dus in dat wij levering niet kunnen garanderen als er niet tijdig besteld wordt, daar wij na Juli de prijs moeten betalen welke dan geldig is en welke voor de maand Augustus al 2-v 'cent per hoger ligt. Wij zouden dan ook op zeer spoedige bestelling,- d.w.z'. voor 13 Mei a.s. willen aandringen. Ruiterelub a.s. Zondag 19 Aprilzal er oen onderlinge wedstrijd gehouden worden in dressuur en springen op het oefenterrein bij J. Smits aan de Putten- weg. Op zondag 26 April zullen er dressuurwedstrijden gehouden worden voor de kring. Bij de samengestelde wedstrijden van de Ned. Bond-, die verleden zondag te Geysteren voor het Ned.kampioenschap zijn gehouden behaalde opze dorpsgenoot J.Lemmens de 4e prijs.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2